Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Runy Swiętości (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=193913)

skalinho 30-09-2008 08:10

Runy Swiętości
 
Witam , po ostatnich update pall zyskał w amunicji a zatem stracił w magii HMM-y itd. więc dlaczego CIPSOFT nie mógł by wprowadzić nowych run ze świętości ? co o tym sądzicie?

Xenhil 30-09-2008 08:15

coś w stylu "święte hmm".Nie było by źle.Ale też Cipsoft mósiałyb reszte profesji zbalansować ;)

Helodin 30-09-2008 18:43

przeciez dali pallkowi exori con, exori san itp

Snejk 04-10-2008 08:09

palek ma juz za duzo dobrego... najpierw ass stary... 1 rzut ass starem wychodzi 2-3x taniej niz exori knighta i jest 2x mocniejszy...
to ty jeszcze run chcesz, ktorymi na lvl ponizej 80 moglbys pwnowac wszystkie wrazliwe na ten zywiol istoty... eh :/

Macko121 06-10-2008 15:08

Może te runy nie byłyby dla paladyna tylko ogólnie. Na przykład sorcerer i druid by je robili i byłyby to takie hmm zadające obrażenia od świętości. Można by było wprowadzić jeszcze takie gfb od świętości. Albo sorcerer robi hmm zadające obrażenia od śmierci (takie słabsze sd), a druid od świętości. Niby Cipsoft coś wspominał o nowych runach w letnim update. Że niby miał być patch, który doda nowe runy i amunicje do nowych łuków i kusz. Myślałem, że to będzie ten patch, który niedawno wyszedł, ale jednak źle myślałem.

Sehrman 06-10-2008 15:12

masz święty pocisk mini święte ue - czego ty chcesz - runy jeszcze? może wzmocnic assasin stary zeby było jeszcze lepiej - nieeeeeeeeeee tak jest dobrze

Macko121 06-10-2008 15:14

Czy ja mówię, że to tylko dla paladyna? Każdy sorcerer i druid idąc na tomba chętnie wziąłby takie runy ze sobą.

shoq 06-10-2008 17:20

Ta, bo palowi jeszcze mało :F Runy świętości? Nie licz na to.

Alanus Lutinum 06-10-2008 17:25

Bo pall będzie tego używać :/, przyda się szczególnie dla innych profesji.

Aphino 08-10-2008 01:46

Wy Palkowie i ta macie zadobrze....Te wasze A Stary...;/
Jeszcze runy świetości...Pamiętajcie "Co za dużo to nie zdrowo"....


PS. Lubię kropki ;) ....

Rekin Master 08-10-2008 16:32

Poziom inteligencji tego forum sięga dna. Akurat pal by najmniej tych run używał, bo jako jedyny potrafi sobie bez nich poradzić(exori san, mas san). Myślcie czasem...

Grycan 08-10-2008 20:14

No właśnie. Po co palkowi runy świętości?? Już i tak świetnie sobie radzi. :] I wątpię żeby inne profesje z tego korzystały. ;) Sam mam palka i wiem, że nie potrzebuje on takich runek, bo ma inne czary "zwykłe" które mu pomogą w walce :D

Monsword 09-10-2008 08:35

@up
żeby mial runy do robinia na bocie ;D

Sestor 09-10-2008 13:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grycan (Post 2290857)
No właśnie. Po co palkowi runy świętości?? Już i tak świetnie sobie radzi. :] I wątpię żeby inne profesje z tego korzystały. ;) Sam mam palka i wiem, że nie potrzebuje on takich runek, bo ma inne czary "zwykłe" które mu pomogą w walce :D

no tak ale pomkysl exori san dziala na 3 kratki (chyba) to przydalyby sie runy gdybys np. szedl na Demony z blockerem i trzymasz sie daleko to z exori san nie jebniesz a tak masz runki ;)

Argen 09-10-2008 16:03

Ta. Dodali opcję kolorów żeby kusić, bo nie wolno.

@top

Na co palkowi takie runy? Jak by pallom zależało na używaniu run na np. demcach (jak ktoś powiedział), to by używali icycle.

ZapodajMuze 09-10-2008 16:15

Jakby takie runy powstaly to napewno nie palladyni by ich uzywali ; )

Xr3 10-10-2008 00:15

Nie ma to jak złote myśli dwunastoletnich dzieci facca z Carlin. Nigdy sobie zakute jełopy nie uzmysłowicie, że RP jest na chwilę obecną najlepszy, czy wam się to podoba, czy nie. Sęk w tym, że nie powinien taki być. Fakt, że taka sytuacja ma miejsce, nazywamy Imbalansem.

Miłosz 10-10-2008 07:20

W ogóle to exori san powinien mieć druid zamiast morta(to by była różnica, sorc jako czarny mag może używać exori mort a druid exori san). W ogóle palek to teraz dupny jest, gdzie te czasy kiedy pal używał xbowa i zwykłych boltów bo powery były za drogie i za słabe na swoją cenę? Teraz to rzuca jakimiś oszczepami czy ch*j wie czym =p

To był trochę offtop, wracając do tematu: Jest tylko jedna runa śmierci z tego co mi się zdaje(SD) więc może druid mógłby robić święte odzwierciedlenie SD?(Ale wtedy ta gra straciła by jeszcze więcej sensu[jeżeli jakiś jeszcze pozostał] bo prawie all mocne potwory mają słabość na holy)

Ada$ 10-10-2008 09:36

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez skalinho (Post 2281817)
Witam , po ostatnich update pall zyskał w amunicji a zatem stracił w magii HMM-y itd. więc dlaczego CIPSOFT nie mógł by wprowadzić nowych run ze świętości ? co o tym sądzicie?

Nie wiem jak inni, ale ja swoim palkiem nigdy nie używałem run hmm.
Według mnie runy świętości są niepotrzebne, bo większość sobie dobrze radzi używając "exori con/san" i "exevo man san" jako dodatek do ammo.

Askaral 10-10-2008 17:09

Kolejny beznadziejny pomysl. Balansacja ty sie nie zajmuj, bo dopuki w tibii sa profy doputy zawsze beda jedni udupieni a inni szczesliwi :<


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.

Powered by vBulletin 3