Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Mayestik Delated (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=54783)

Galaco 01-11-2005 11:30

Mayestik Delated
 
Created: Dec 22 2004, 23:17:51 CET
Deleted: Oct 31 2005, 22:30:00 CET


Teraz Mayestik bedzie gral DArk Kanen i pomagal nam w wojnie

Hov 01-11-2005 14:16

I wogole co sie nie stało :D Kom zaczął z Gim na nowo tępić wrogów, Janna'Mar doszła do Exodusu, i kilku członków Bad Souls również... (min. Hotafux, 74 ek, ale jego lvl sie zmienia codziennie, hrhr $%$%#$%# sharer 24/7). No a tak ogolnie to miło, Khaos ogłosił, że paymentów nie będzie, przynajmniej on nie zmienia zdania ze względu na sytuacje :P

ragafewee 01-11-2005 18:35

moze by ktos sie nastepny raz postaral i napisal cos o tym czlowieku jaki mial lvl i takie tam a nie tylko date usuniecia i skasowania?

Galaco 01-11-2005 19:02

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ragafewee
moze by ktos sie nastepny raz postaral i napisal cos o tym czlowieku jaki mial lvl i takie tam a nie tylko date usuniecia i skasowania?

Kazdy kto gral na Forterze zna go :) a zreszta mzona sprawdizc na www.tibia.com ..... :)

Neth 01-11-2005 20:45

HAHAHAHHA nareszcie mayestik to byl...... teraz exodus musi wygrac
Hail Ultima
Hail Supermes
Hail Last Stand
Hail Exodus

mankutos 02-11-2005 16:25

Moze i niektuzy sie ciasza z tego powodu...
Nie chce tu robic jaks sprzeczek ale on byl najlepszy na forteze i trzeba to uszanowac.
Poprostu szkoa....

mankutos 02-11-2005 16:33

Sorka ze pisze 2 posty ale zapomnialem dodac ze nie tylko Mayestik ma delated postac ale ruwniez Donkihote (107 lvl ek)

mankutos 02-11-2005 16:35

Sory ze pisze 2 posty ale zapomnialem dodac ze nie tylko Mayestik ma postac delated ale ruwniez Donkihote (107 lvl ek)

Flash_Radzio 02-11-2005 16:40

a wiesz ze jest cos takiego jak edycja posta?? "mundry jestem":]

mankutos 02-11-2005 22:38

No i juz po sprawie mayestik juz odzyskal posatc ale donkihote jeszcez nie..
Last login: Nov 02 2005, 22:16:13 CET
Ale za to nastala zupelnie nioczekiwana chwila dla wszystkich:
Guild membership: Ultima of the Exodus - otuz mayestik zmienil gildie:P
Czyzby to bylo zwiazane ze skasowaniem postaci hmmm... cuz kto wie:P

Deker 03-11-2005 07:12

OMG!
Janna'mar w Exodus ? NIeeee :(
A już kołowałem ekipe żeby dorwać ją/jego/ich na jakimś expowisku :P
Co do Deletów to wcale mi ich nie szkoda tak to jest jak sie dzieli konto z 10 osobami :P

SKAJMA 03-11-2005 14:16

no to koluj ekipe dalej
bo dzisiaj widzialem mayestika i on nie jest deleted nie wiem jak to sie stalo ale teraz jest w deppo w ab

upss! sorry nie przeczytalem tego postu z 1 strony big sry

Hov 03-11-2005 15:53

To apropo wojny to ja dodam jeszcze że wczoraj, czasu polskiego około godziny ~1 na ranem zaczęła się na dobre bitwa między Exodusem i Tupa~cosiami... tz. czekaliśmy od północy aż przyjdą szanownie vene do ab... Ogólnie bardzo dziwna bitwa, dziwnie się skończyła... Na początku, żeby zmusić nas do wyjścia, biegały przynęty shaks i royal krab, a blokerzy Exo musieli wycofać się z bramy, bo 20123981209 noobów i makerów nasłanych przez vene trapowało ich. Pózniej mimo pustej bramy, tylko Royal krab wszedł do samego miasta, kilka osób padło przez rzeke, tj. np Rakz. Oczywiscie jak zwykle nikt sie Gima i Khaosa nie sluchal i podchodzili do rzeki, gdzie ich trapneli makerzy vene... Pózniej Royal krab był strapowany przy ropespocie na bramie ab, ale Tupa~ sie sprytnie ustawili wiec nie padł. Ja poszedłem około drugiej, bo jakby mnie dorwali o tej poze przed kompem :P I ogolnie bitwa skonczyła się tylko kilkoma fragami. Z wyzszych lvli ze strony Exodusu padli Janna'Mar i Paladyn czlowieka, a z Tupa~padl Normana Kiuss. Galaco coś cie chyba ominęło ;)

Galaco 03-11-2005 21:18

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Hov
To apropo wojny to ja dodam jeszcze że wczoraj, czasu polskiego około godziny ~1 na ranem zaczęła się na dobre bitwa między Exodusem i Tupa~cosiami... tz. czekaliśmy od północy aż przyjdą szanownie vene do ab... Ogólnie bardzo dziwna bitwa, dziwnie się skończyła... Na początku, żeby zmusić nas do wyjścia, biegały przynęty shaks i royal krab, a blokerzy Exo musieli wycofać się z bramy, bo 20123981209 noobów i makerów nasłanych przez vene trapowało ich. Pózniej mimo pustej bramy, tylko Royal krab wszedł do samego miasta, kilka osób padło przez rzeke, tj. np Rakz. Oczywiscie jak zwykle nikt sie Gima i Khaosa nie sluchal i podchodzili do rzeki, gdzie ich trapneli makerzy vene... Pózniej Royal krab był strapowany przy ropespocie na bramie ab, ale Tupa~ sie sprytnie ustawili wiec nie padł. Ja poszedłem około drugiej, bo jakby mnie dorwali o tej poze przed kompem :P I ogolnie bitwa skonczyła się tylko kilkoma fragami. Z wyzszych lvli ze strony Exodusu padli Janna'Mar i Paladyn czlowieka, a z Tupa~padl Normana Kiuss. Galaco coś cie chyba ominęło ;)



Oj nie ominelo :) mam nawet filmik http://rapidshare.de/files/7126312/w...bymas.rec.html


Tyle ze mnie nei bylo na tej wojnei z jednej strony dobrze -brak bless ;]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:50.

Powered by vBulletin 3