Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Iridia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=194)
-   -   Plotki z Iridii (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=131839)

Lisu 08-07-2007 23:38

Eee tam kur**


Z tego co wiem... i z tego co widze.... My jakos ciagle trzymamy sie razem... Teraz wychodzi kto byl chu*em a kto byl poprostu przyjacielem.... Zostali najlepsi 8o

//Mlody!

TyranX 09-07-2007 01:47

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bandzioch (Post 1538597)
/\ up
Masz racje... Kiedyś niejaki Jinikao kupil odemnie Tadzia za pacca...
Pacca musiałem kupic sobie sam :confused:

O.o Bandzioch tego nie wiedzialem XD
Znowu news

kuchaaarz 09-07-2007 03:24

@Fenshi

"Nie wiem jak ty, ale ja w tym długo siedzę
Podstawiasz nogę swojemu koledze?
Kompletny dezel, tak naprawdę który
Chce na dodatek być czyimś sobowtórem
Gleba, tą turę przeżyjesz w poczekalni
Nie wiem jak ty, ale są ludzie lojalni
Nie wiem jak ty, ale ja wierzę w ludzi
Ty leszczu podbij, bo się pobrudzisz "

posluchaj ;p

Grilvex 09-07-2007 04:00

Hahaha zeby cos tu napisac musiales przeslychac całą liste w winamp'ie zeby sie udzielic na forum...gratz dla ciebie :cup: !!!

Ty, tylko mnie nie hackinij ok?

kuchaaarz 09-07-2007 04:21

z kazdym postem mi sie co raz glupszy wydajesz:<

IridiaCarlinPk 09-07-2007 16:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1538894)
Hahaha zeby cos tu napisac musiales przeslychac całą liste w winamp'ie zeby sie udzielic na forum...gratz dla ciebie :cup: !!!

Ty, tylko mnie nie hackinij ok?

Kucharz cie nie moze haknanc bo ty jestes allied with arcanium pls pls;/

Jinikao 09-07-2007 16:17

bandzioch - to nie bylem ja tylko bezok ktory gral na Jajniku, ja nigdy nikogo nie okradlem...

Grilvex 09-07-2007 16:26

/\ Hah jeden z wielu wałków w wykonaniu Radzia(Bezok) ;)

@Veremus
Co juz nie lubisz swe? no tak Chealino cie pocisnął...

berger 09-07-2007 16:30

@Grilvex/Fenshi - A co ty juz nie lubisz polaczkow po tym jak sie poznali na tobie? poczekja, Za fiaera tez stali murem i nagle im sie odwidzialo;), phenixa i rippera tez bronili... A historia lubi sie powtarzac ^^

Sam powiedziales ze NIGDY msie nie wyplacisz bo masz honor, pokazales to wyplacajac sie tym co ukradles bezokowi ;)

Karolek98 09-07-2007 18:09

ale sie porobilo : O a to byla taka zgrana gildia !

Grilvex 09-07-2007 20:50

Racja Bergerze, mowiłem tak ale po tym co sie dowiadywalem przed tym co sie wydarzyło, zmieniłem zdanie.
Co do tego czy nie lubie "Polaczków" nie mam pretensji do kazdego z UF ale do znacznie wiekszej częsci.

Są ludzie ktorych szanuje po dziś dzien, są tacy co ich nigdy nie szanowałem i są tez tacy co przestalem ich szasnowac po kilku sytuacjach.

kuchaaarz 09-07-2007 21:00

a ze mna jak bylo?:<

IridiaCarlinPk 09-07-2007 23:07

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Grilvex (Post 1539544)
/\ Hah jeden z wielu wałków w wykonaniu Radzia(Bezok) ;)

@Veremus
Co juz nie lubisz swe? no tak Chealino cie pocisnął...

hahahhah widze gownie wiesz powiedz kiedy ja lubailem swe gdybym ich lubial nie mial bym hunta. kazdy wie ze nigdy nie nawidzilem szwedow i nigdy im nie zaplacilem a ty? jak z twoim honorem? nie mow ze sie wyplaciles;/

Bandzioch 09-07-2007 23:26

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Jinikao (Post 1539528)
bandzioch - to nie bylem ja tylko bezok ktory gral na Jajniku, ja nigdy nikogo nie okradlem...

Jeśli to nie ty, to zwracam chonor...

Wiec co ty na to Bez~?

Neztas 09-07-2007 23:51

Żal


................

Maxxonek 09-07-2007 23:55

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Neztas (Post 1540432)
Żal


................

Powiedział co wiedział xD

Elevarm 10-07-2007 01:19

Senior Emeryt z rodziny o demonicznych tradycjach, którego matka dawała demonom z zamiłowaniem do marchewek, którego dziadek wystawił Nightmare Knightów i został sobie Królem Nekromantą, a którego córkę zabito na Antice za starożytnych czasów, w rezultacie czego ów Emeryt w outficie demona, posiadając przerażający wówczas 145 level, summonując demce, wrl i dle najeżdżał PoH i Thais, by zostac wreszcie pokonany wspólnymi siłami całej nienawidzącej się naówczas, ale zjednoczonej do tego zadania Antici, właśnie odwiedził Iridię.

Idziemy?:p

Naro 10-07-2007 13:23

omg ale czytania o tych bzdurach lol

staram sie obiektywnie patrzec na ta sprawe z Fenshim i tak szczerze mowiac jedyny argument jaki uslyszalem od Ciebie Patryk to to ze Ci chara sprzedali...

nie masz na to dowodow, jakis przypadek ze biegl sobie Chealino powiazales z jakimis swoimi podejrzeniami i ulozyla sie historyjka.

a swoimi wypowedziami o bylym UF obrazasz wiele osob, w tym mnie - czlowieka ktory wiele razy za twoimi plecami bronil Cie, i mowil ze napewno nie jestes spy (tak bylo przez 2 wojny)

co do sprzedania Twojego chara swe, to osobiscie watpie ale nie wiem jak bylo i mysle ze sam nie jestes tego pewien. mysle ze po prostu chciales grac, nadazyla sie okazja byc wolnym i bogatym wiec zrobiles co zrobiles a potem szukales usprawiedliwien. tylko ze jakos nie widze zadego konkretnego dowodu. wszystko uogolniasz, mowisz w liczbie mnogiej, karzesz bezoka za czyny bergera itd. to wszystko sie kupy nie trzyma. a przypinasz do swojej sprawy wiel rzeczy ktore wcale Twojej wersji nie popieraja.

Sprawa Xandara jest dosc zlozona i jak sam pwoiedzial byla w tym jego wina rowniez ze potoczylo sie jak potoczylo ale jak widizsz sam kucharz i xandar nic do siebie nie maja.

na vent sp****alaj powiedzial do Xandara nie miniek, bezok, kuchacz itd tylko Aure lub Anas juz nie pamietam i bylo to, tak bym to ujal "we wczesnej fazie wyjasniania sprawy z wrocka". pozniej sie wyjasnilo wszystko, xandar tez bywl potem na vent i bylo ok.

co do koda to szkoda klawiatury wiec nawet nei bede pisal - i to sa twoje argumenty? tymbardziej tym obrazasz, oczerniasz wszystkich z bylego UF?

cokolwiek bylo i jakkolwiek bedzie nikt ale to nikt Ci nie zaufa nigdy. miales przyjaciol, niektorych bardzo dobrych (i domysl sie o kim mowie) i straciles to przez glupie 40 k ktore byles winien komustam. a to ze nie chciales oddac to wierze bergerowi. bo pamietam jak sie zarzekales ze sie nei wyplacisz, potem prosiles o kase, miniek m.in. Ci dal g-arma a 2 dni pozniej wyzywales go od ch**ow bo costam....

zarzucasz wszystko wszystkim a nic sobie. moim zdaniem wszystko to mogliscie zalatwic jak ludzie, bez takich kadziezy i wyzwisk. i nie sadze ze ujedziesz daleko na tym koniu bo kazdy podobny rycerz z tego konia spadal na iridii i dobrze o tym wiesz.

to tyle od czlowieka ktory jest gdzies po za tym wszystkim i zna wersje obu stron.

TyranX 10-07-2007 13:31

Naro to byl Aure na 100 %
ale Fenshi napisal ,,My kazalismy"

Grilvex 10-07-2007 14:01

@Tyranx
Gdzie ja ci tak napisalem ze kazaliscie ? LOL

@Naro Slayer
Dowody co do tego mam i dalem dlatego jest jak jest,czy obrazam was wszystkim nie? w ktoryms z postow napisalem ze 90% z nich a ty nalezysz do tych 10% zarówno jak i Xenezis i nieliczni ktorzy odeszli...

Nie mow mi ze sobie ubzduralem bo dostalem info od kilku osob o tym a pozatym Laubau jak sidzialem na pallku napisal do mnie "Hello Fenshi" hmm dziwne prawda? moje manie przesladowcze a on sobie zgadywal 0.o?

Widzisz ile ty wiesz? i własnie tacy jak ty maja tu najwiecej do powiedzenia a gowno wiedzą...przestan juz sie tu udzielac puki nie bedziesz wiedzial o czym piszesz ok?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:03.

Powered by vBulletin 3