Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Nebula (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=202)
-   -   Shadows World, Family Guys + kilku freedom figterow -.-' vs VIRIBIU UNITS (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=134780)

Safe 26-01-2008 04:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sniezynka (Post 1863221)
Pięknie pokazane jak się nie zachowywać...
Tak swoją drogą to kto nie zapłacił z byłego LH? Xaem, Lis, and?

po 1. dzieki xaem za wklejenie tego, bo mialem zrobic to samo, ale niestety mialem zbanowane konto i nie zdazylem.

po2. kto nei zaplacil?
Friida,Xaemus Serigimox,Lis Zapinator,Krum Adri,Knaak Skywalker, Tran Nius, Cybe Anth, Shakyel, Trax Thorglewe, Calh Mand'ik, Furion Sorcerer, Elan Vade, Wizz Lowe, Gadus the Joke, Faramir with Gondor, Sqeensy, Beerdrinker Slotare, Dram Asch, Faraon of Nebula, Narlen, Phoregox, Tert Clawint, Ya'kumo, Woriw, Fox Lionheart, Ratinsa, Blood Human, Siedllczanin, War Macia, Mevionek, Sirschnappi, Voltres, Weiza

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 12:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sniezynka (Post 1863221)
Pięknie pokazane jak się nie zachowywać...
Tak swoją drogą to kto nie zapłacił z byłego LH? Xaem, Lis, and?

Tu nie chodzi tylko o to, kto zapłacił, a kto nie, ale jak widze jak tana i sunze liza dupe im na tibia.com, Gz tu, Gz tam, ten jest fajny, ten fajniejszy, to mi sie flaki wywracają i jest mi wstyd. Tym bardziej, ze tana ukradl tego chara na lvl 80, przez dwa lata we dwoch wbili 24lvl, padali przy tym z 200 razy i tak naprawde nie musza nikomu lizać dupy, bo mniej czasu by im zajeło zrobienie nowego, a widać wola lizać.
Ostatnio Friida sie pytał co sie tanie stało. Co miałem odpowiedzieć? Szczecin sie wstydzi. Jest młody, jeszcze się nauczy, że szacunku nie zdobywa się włażeniem komuś do tyłka.

Ps. Małe sprostowanko. Właśnie mi się przypomniało - tana 3 gosci grało.
Trzech ownerów, a hack poszedł od xaemusa. Ten xaemus to zdolny gosc. Jakby dorwał passy na tane to ze szczescia wykupilbym wszystkie firebomby w venorskim shopie.......

Kapitan Chrupek 26-01-2008 12:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Safe (Post 1863278)
po 1. dzieki xaem za wklejenie tego, bo mialem zrobic to samo, ale niestety mialem zbanowane konto i nie zdazylem.

i Co tana? Masz wpierdol w RL HA! HA! HA!
a Xaem nie wykazał intencji... no ja pierdole :D zal... nie wykazal intencji hahahahha to Wy jeszcze Łaske robicie żeby kase za paymenta dac?
****e jebane i chuj do gazu

Fallathanu 26-01-2008 13:41

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak (Post 1863552)
Tu nie chodzi tylko o to, kto zapłacił, a kto nie, ale jak widze jak tana i sunze liza dupe im na tibia.com, Gz tu, Gz tam, ten jest fajny, ten fajniejszy, to mi sie flaki wywracają i jest mi wstyd. Tym bardziej, ze tana ukradl tego chara na lvl 80, przez dwa lata we dwoch wbili 24lvl, padali przy tym z 200 razy i tak naprawde nie musza nikomu lizać dupy, bo mniej czasu by im zajeło zrobienie nowego, a widać wola lizać.
Ostatnio Friida sie pytał co sie tanie stało. Co miałem odpowiedzieć? Szczecin sie wstydzi. Jest młody, jeszcze się nauczy, że szacunku nie zdobywa się włażeniem komuś do tyłka.

Ps. Małe sprostowanko. Właśnie mi się przypomniało - tana 3 gosci grało.
Trzech ownerów, a hack poszedł od xaemusa. Ten xaemus to zdolny gosc. Jakby dorwał passy na tane to ze szczescia wykupilbym wszystkie firebomby w venorskim shopie.......


Tana ze Szczecina jest ?;o

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 13:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fallathanu (Post 1863723)
Tana ze Szczecina jest ?;o

ta, ale jest młody więc pewne rzeczy trzeba mu wybaczyć

Safe 26-01-2008 13:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Fallathanu (Post 1863723)
Tana ze Szczecina jest ?;o

Jest, Bukowe, nr; 505740843

co do tego, ze nie wykazal intencji... ano nie wykazal, nikt nie dostal czystej kasy zeby zaplacic, xaem majac kase w dp chcial 700k, my wolelismy splacic 3 aktywne osoby pomagajac im, niz Xaemusa, ktory wiecznie strzelal fochy uwazajac sie za ideal.
Wlazic w dupe nikomu nie musze, a ze Bekas,Koral,Hubert i kilka innych osob z vu zawsze byli ziomkami to nie moja wina.
Bylo, minelo, przegralem wojne, jestem pionem, zobaczymy co bedzie dalej...
PS. tak wiem ze chcialbys dokonczyc ta historie ale nie rob tego prosze, czas pokaze.
PS2.Xaem odezwij sie do tego u ktorego PACC zamawiales, bo pytal sie godzinke temu~czy moglbys zalogowac.


BTW
co do padania, padalem przez kicki, na nocce ile razy padlem? :) 3 nas bylo przez 2 dni na 1 nocce, a lvli moze zrobilismy malo, bynajmniej nie padalismy od 3knightow, 'bylo, minelo'
ehe i jeszcze jedno, wole padac i byc na + z kasa i troche lvlem niz wastowac sd na BK, biegac z veno-thais po to by zabijac te nieszczesne bk i banshee badz tez pasc niz bic dragi na 100 na utamce, prawie jak Vicka z guardami.

/JiB ;D

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 14:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Safe (Post 1863754)
Jest, Bukowe, nr; 505740843

co do tego, ze nie wykazal intencji... ano nie wykazal, nikt nie dostal czystej kasy zeby zaplacic, xaem majac kase w dp chcial 700k, my wolelismy splacic 3 aktywne osoby pomagajac im, niz Xaemusa, ktory wiecznie strzelal fochy uwazajac sie za ideal.
Wlazic w dupe nikomu nie musze, a ze Bekas,Koral,Hubert i kilka innych osob z vu zawsze byli ziomkami to nie moja wina.
Bylo, minelo, przegralem wojne, jestem pionem, zobaczymy co bedzie dalej...
PS. tak wiem ze chcialbys dokonczyc ta historie ale nie rob tego prosze, czas pokaze.
PS2.Xaem odezwij sie do tego u ktorego PACC zamawiales, bo pytal sie godzinke temu~czy moglbys zalogowac.


BTW
co do padania, padalem przez kicki, na nocce ile razy padlem? :) 3 nas bylo przez 2 dni na 1 nocce, a lvli moze zrobilismy malo, bynajmniej nie padalismy od 3knightow, 'bylo, minelo'
ehe i jeszcze jedno, wole padac i byc na + z kasa i troche lvlem niz wastowac sd na BK, biegac z veno-thais po to by zabijac te nieszczesne bk i banshee badz tez pasc niz bic dragi na 100 na utamce, prawie jak Vicka z guardami.

/JiB ;D

Zeby naprawde sie przypodobac musisz jeszcze napisac, ze rucham wlasne dziecko wtedy moze cie zaakceptuja. I ze na urodziny moj dzieciak dostaje mpa.

Mietek919 26-01-2008 15:38

To jak Xaemus twój nowy char to będzie palek,Knight,druid czy znowu Sorc ?:)

koza_crash 26-01-2008 16:16

Tana mowisz cos o padaniu przypomnij sobie jak padles na goromie od 1 knighta i 1 druida pozdro

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 16:25

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mietek919 (Post 1863911)
To jak Xaemus twój nowy char to będzie palek,Knight,druid czy znowu Sorc ?:)

...będzie (jest) jak zawsze lubiany. OT CO :P

Waw 26-01-2008 17:05

Mówiąc szczerze zawiodłem się na tobie Xaem, za to co od*******asz na tym forum, ale cóż pewnie powiesz że moje zdanie się liczy, bo przegrałem wojne, ale mówisz że Tana expić nie umie?
Powiedz nam kto wbił większość lvli na Xaemie, ty?
Co do tej kasy co ci Sunze wysłał, to ładnie go wyjebałeś, bo za tą kasę moglibyśmy spłacić kogoś innego.
A co do włażenia komuś w dupe, z tego co wiem to Tana nikomu nie wchodził ^.-


Wawiernia

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 18:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Waw (Post 1864118)
Mówiąc szczerze zawiodłem się na tobie Xaem, za to co od*******asz na tym forum, ale cóż pewnie powiesz że moje zdanie się liczy, bo przegrałem wojne, ale mówisz że Tana expić nie umie?
Powiedz nam kto wbił większość lvli na Xaemie, ty?
Co do tej kasy co ci Sunze wysłał, to ładnie go wyjebałeś, bo za tą kasę moglibyśmy spłacić kogoś innego.
A co do włażenia komuś w dupe, z tego co wiem to Tana nikomu nie wchodził ^.-

Wawiernia

ZAWIODŁEŚ SIĘ BO NIE ZAPŁACIŁEM TAK JAK TY?

Dopoki wy wypier... ludzi na kase to wszystko jest ok.
Jednak jesli z wami robi sie to samo to juz nie jest ok.
Nikt nie lubi byc dymany tym bardziej bez całowania, taka jest prawda.
Te 300k to moja czesc kasy ktorą zarobiła kolejno BZN, LH, WŚWT, Wydaje wam się, ze mozecie dzielic wspolna kase jak wam sie podoba nic bardziej błędnego. O dziwo po wojnie zapłacili tylko ci ktorzy przed wojna gowno mieli. Na Bp nie mieli a nagle znaleźli 300-500k. Istne czary. 300k które dostałem na paymenta dostałem, a jak je wykorzystam pozwól, że sam zadecyduję. Jak będę rozrzucał je noobom po depo napweno dam ci znać, może załapiesz się na ochłapy.

Co do xaema to jednak wiekszosc lvl wbilem sam.
Lisek pomagal od lvl 80-140 za co dostal "WAR MACIA". I sam Lisek nie narzeka, narzekaja ci ktorzy nie mogą tego zdzierzyc.

Wawiernia, przepraszam lubię Cię, ale nigdy nie grzeszyłeś rozumem.
Skąd możesz wiedzieć co robi tana, jak ty ledwo po polsku mowisz, a na forum tibia.com pisze się w języku angielskim. Stary proszę cię nie sowkuj.

TheDwarf 26-01-2008 19:53

Wiec i ja sie wypowiem:

Czytajac wasze te klotnie, zadalem sobie w myslach pare pytan:
- Jak glosno musi sie smiac Viribus czytajac wasze posty?
Xaem, pisales ze chciales dozyc momentu jak dojdzie do paymentow i tylko pare osob je wezmie i reszta obejrzy koscisty zad. Dozyles. Ale dzis dowodztwo VU i paru innych dozylo momentu, kiedy klocisz sie z wlasna gildia. Wyglada na to, ze lubisz sprawiac satysfakcje swoim wrogom.

- Gdybysmy wygrali ta wojne to po jakim czasie bylby rozlam w gildii i nowa wojna?
Na to pytanie sobie sami odpowiedzcie. Wynik prosze podawac w godzinach.

Co do kasy w "Freedom Fighters" to nie do konca czaje co sie z nia stalo, ale nie chce sie klocic z guildmate'ami na forum, wiec omine ten temat.

Cytuj:

O dziwo po wojnie zapłacili tylko ci ktorzy przed wojna gowno mieli. Na Bp nie mieli a nagle znaleźli 300-500k. Istne czary.
Ja osobiscie mialem payment 200k, z czego 130k pozyczylem od Lomeesa, 30k zarobilem z charytatywnej loteryjki, 30k od SCK dostalem, 5k vicka rzucila + sprzedalem lootbagi stare.

Dlaczego sie wyplacilem? Nie chce byc pionkiem w przyszlosci z 90 lvlem ;) Wole byc pionkiem ze 150.


A więc kłóćcie się dalej, moi drodzy, wypominajcie sobie, kto co zrobił i wyobrazcie sobie smiech VU i calej nebuli, gdy to czytaja.

Pozdrawiam, Hidek.

Kapitan Chrupek 26-01-2008 20:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez TheDwarf (Post 1864467)
wyobrazcie sobie smiech VU i calej nebuli, gdy to czytaja.

Pozdrawiam, Hidek.

Wyobraź sobie smiech Vu jak sie dowiedzieli ze chcesz sie splacic ^^
Pozdrawiam Twoj Stary.

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 20:21

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez TheDwarf (Post 1864467)
Wiec i ja sie wypowiem:

Czytajac wasze te klotnie, zadalem sobie w myslach pare pytan:
- Jak glosno musi sie smiac Viribus czytajac wasze posty?
Xaem, pisales ze chciales dozyc momentu jak dojdzie do paymentow i tylko pare osob je wezmie i reszta obejrzy koscisty zad. Dozyles. Ale dzis dowodztwo VU i paru innych dozylo momentu, kiedy klocisz sie z wlasna gildia. Wyglada na to, ze lubisz sprawiac satysfakcje swoim wrogom.

- Gdybysmy wygrali ta wojne to po jakim czasie bylby rozlam w gildii i nowa wojna?
Na to pytanie sobie sami odpowiedzcie. Wynik prosze podawac w godzinach.

Co do kasy w "Freedom Fighters" to nie do konca czaje co sie z nia stalo, ale nie chce sie klocic z guildmate'ami na forum, wiec omine ten temat.



Ja osobiscie mialem payment 200k, z czego 130k pozyczylem od Lomeesa, 30k zarobilem z charytatywnej loteryjki, 30k od SCK dostalem, 5k vicka rzucila + sprzedalem lootbagi stare.

Dlaczego sie wyplacilem? Nie chce byc pionkiem w przyszlosci z 90 lvlem ;) Wole byc pionkiem ze 150.


A więc kłóćcie się dalej, moi drodzy, wypominajcie sobie, kto co zrobił i wyobrazcie sobie smiech VU i calej nebuli, gdy to czytaja.

Pozdrawiam, Hidek.

Akurat Ty Hidek wiem, ze pozyczales po ludziach zeby sie wyplacic, nikogo nie okradles i jestes wolny za swoje pieniadze. Nic do tego nie mam.
Nie lizesz dupy nikomu na forum, zyjesz sobie i masz w dupie advance swoich "przyjacioł z VU". Ale taka tana max wszystko co ma na nebuli sam ukradl, łącznie z charem, przychodzi dzień paymentów i zamiast wspomóc kumpla którego sam wjebal w ten ambaras wymyśla sobie hacki to poprostu jest żałosne. Mów co chcesz. Ja zdania nie zmienie.
Przyjaciół poznaje się w biedzie. Reszta to przydupasy różnej maści.

PS. Swoją drogą ciężko się nie zgodzić z Chrupkiem, bez urazy, ale wypłacać się na Twoim miejscu to była lekka, że to tak ujmę "rozrzutność". Jak jednak wspomniałem wcześniej: TWOJ CHAR, TWOJA KASA, TWOJA SPRAWA i nikomu nic do tego.

Safe 26-01-2008 20:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak (Post 1864516)
Przyjaciół poznaje się w biedzie.

Dlatego nie jesteśmy przyjaciółmi. Ja po prostu nigdy nie żyłem w biedzie.

A skoro na cytaty się wzięło:
"Bo w życiu trzeba umieć kombinować i o swoją dupę się martwić".

Bosy_Wiesniak 26-01-2008 20:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Safe (Post 1864565)
Dlatego nie jesteśmy przyjaciółmi. Ja po prostu nigdy nie żyłem w biedzie.

A skoro na cytaty się wzięło:
"Bo w życiu trzeba umieć kombinować i o swoją dupę się martwić".

Ciesze się, że to słyszę.

Sniezynka 26-01-2008 22:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Safe (Post 1864565)
A skoro na cytaty się wzięło:
"Bo w życiu trzeba umieć kombinować i o swoją dupę się martwić".

Te słowa były równoznaczne z przyznaniem się do winy. To smutne że się tak zachowałeś, ale nie Ty pierwszy Xaem, nie ostatni.

Mój serdeczny przyjaciel Allah Da'Doom miał hacka, oczywiście wiemy z czyjej ręki. Kilka dni temu wlogowałem na jego postać i bardzo się zdziwiłem gdy napisał do mnie bodaj 63 knight. Wyzywał mnie i mówił żebym oddał mu jego wzmacniacze do stereo w samochodzie, bo wymienił je na tą postać... Śmieszne, co Tana?

Safe 26-01-2008 23:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sniezynka (Post 1864816)
Te słowa były równoznaczne z przyznaniem się do winy. To smutne że się tak zachowałeś, ale nie Ty pierwszy Xaem, nie ostatni.

Mój serdeczny przyjaciel Allah Da'Doom miał hacka, oczywiście wiemy z czyjej ręki. Kilka dni temu wlogowałem na jego postać i bardzo się zdziwiłem gdy napisał do mnie bodaj 63 knight. Wyzywał mnie i mówił żebym oddał mu jego wzmacniacze do stereo w samochodzie, bo wymienił je na tą postać... Śmieszne, co Tana?

Cicho bo bedzie trzeba utemperowac.Co do historii - nie czaje Cie, a na Dammetura mialem keidys passy.

Mietek919 26-01-2008 23:55

Widzisz Xaem w czasie wojny byleś potrzebny a teraz maja cie w dupie ?
tak jest zawsze czy sie tego chce czy nie
Tana zapłacił i martwi sie tylko o swoją dupę i nikogo innego teraz tylko możecie sobie wypominać czasu nie cofniesz ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:55.

Powered by vBulletin 3