Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Updates (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=166)
-   -   Pierwsza zapowiedź letniego update (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=213839)

Rozenix 21-05-2009 00:20

Pierwsza zapowiedź letniego update
 
No i się pojawiło na t.com, a TU tłumaczenie.

Zapowiada się ciekawie jak dla mnie :)

..::QRAS::.. 21-05-2009 08:21

Nie wiedza co wymyslic za new miasto to beda odnawiac stare i dodawac tereny wokol nich xd

Rozenix 21-05-2009 09:20

Nie ma co narzekać. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Mimo że nie bywam w Carlin to podoba mi się. Poza tym Cipsoft stosuje dokładnie takie same zasady marketingowe jak inni producenci czego kolwiek i co jakiś czas trzeba wymienić opakowanie na nowe :)

Evil Maul 21-05-2009 11:53

Bida z nyndzą

DRoN 21-05-2009 12:07

Myślicie, że teraz w Carlin jest dużo noobów?

I chcą jeszcze zwiększać loot o.O
Tak jakby teraz solo huncenie każdą voc wymienionych potworów, to był waste.
(chyba że 50 lvle też niedługo się przerzucą na masowe spawny DL...)

Virlan 21-05-2009 14:42

To mi się podoba. Dodanie nowych KLIMATYCZNYCH lokacji, szykuje się mnóstwo zwiedzania. Odnowienie Carlin też mi się bardzo podoba, do tej pory to miasto wyglądało tragicznie.

Na razie update na plus

Askaral 21-05-2009 14:54

Fakt karlin ta odnowa sie na pewno przyda ale nazwa wciaz do dupy. A oprocz nowych miejsc z dlami i dragami niech jeszcze dodadza kilka nowych "okolnirow" dla dzieci expa.

Albertus 21-05-2009 14:56

mi sie bardzo podoba jak narazie , uwielbiam jak cip wykorzystuje stare tereny zamiast dodawac jakies nowe wyspu (chcoiaz to tez lubie) wystarczy spojzec na mapke ile terenu sie marnuje na jakies kilka drzewek albo nic konkretnego , wyrmy i behe sa bardzo nieoplacalne wiec chyba troche je przerobia i dobrze :D wieksze mozliwosci do bicia levelu. nowy d lair jak najbardzijej sie przyda bo smoki to najbardziej porzadane potwory tibi.

wiec ocenie tak :

wyglad miast 10/10
przemiana wyrma i behe 9,5/10
nowe jaskinie z tymi wodospadami 6/10
nowy d lair 10/10
nowy resp behe wyrmow i gsow 10/10

ogolna ocena CIP SOFT za 1 part przyszego update to
9,1/10

Rozenix 21-05-2009 15:42

@up
Popieram w zupełności - ja dam 9/10. Zresztą nigdy nie wybrzydzałem, a każdy upek przynosi i + i - , a ja staram się zawsze dostosować i nie marudzić. Skoro tyle czasu płacę za pacc i gram to jasne jest, że gra sprawia mi jakąś przyjemność, bo inaczej nie było by sensu grać.

Facce pewnie jak zwykle będą narzekać, no ale takie są uroki facc area :).

Osobiście wolałbym. żeby all musieli kupować pacca, a facc żeby był tylko możliwy na rooku (po wybraniu profy, żeby dostać się na maina trzeba by było kupić pacc). Przynajmniej nie było by noobów którzy nosa z depo nie wystawiają i tylko potrafią "free items plz".
Zapyta ktośdlaczego ?
1 - brak kolejek
2 - mniejsza ilość ludzi na serwach
3 - mniej przeludnione expowiska
4 - o wiele mniej boterów bo kto będzie ryzykował bana kiedy ma pacc wykupiony?
5 - tym samym zmniejszy się ilość facc botów dla zarabiania kasy.

Na Island of Destiny dałbym możliwość robienia testów na różnych monsterach występujących na mainie bez utraty levela po dedzie.
Widziałbym to mniej więcej tak:
8 level wybiera sobie profesję potem pomieszczenie z monsterem, wchodzi do niego, otrzymuje testowe eq i skille (w formie jakichś ringów czy potków co dają skilla 80-100 i level 50-150, bp z wyborem eq i bije monstery bez otrzymywania expa i loota), a jak mu się spodoba namiastka maina to kupuje pacc, a jeśli nie to żegna się z grą.

Albertus 21-05-2009 15:53

no ja jestem tez za updatami ; możne i są czasem minusy ale to jednak jakieś urozmaicenie. a co z tym facem to dalbym 30 dni darmowej gry (w tym ostatnie 3 dni z pelnymi prawami pacca ) i pozniej postac znajodwala by sie na malutkiej wyspie gdzie nie bylo by monsterow tylko depo i jakies laweczki wokolo zeby se nooby mogly siedziec i same sie nawzajem prosic itemy , to samo dzialo by sie po tym jak komus konczy sie pacc (30 dni na facc a pozniej wysepka)

Rozenix 21-05-2009 16:56

@up
To bardzo dobra koncepcja :)

Valderor 21-05-2009 20:54

@wszyscy trzej powyżej:

Idźcie sobie na Premię.

Elajven 21-05-2009 21:26

Nowe expowiska itd. Na razie zapowiada się fajnie według mnie, zobaczymy co czas przyniesie. :D

Mordor 21-05-2009 21:31

Dla kogos tam up, co napisal ze behe sa nie oplacalne... Powiedz mi ktory masz lvl? 100 ek? ze ci sie nie oplaca?

Apropo "apdejtu" oceniam na plus!

Rozenix 22-05-2009 07:11

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Valderor (Post 2548236)
@wszyscy trzej powyżej:

Idźcie sobie na Premię.

Masz problem ze zrozumieniem treści kolego. Po naszych propozycjach można było wywnioskować, że chodzi również o kulturę gry i tego świat Premia akurat nie załatwi.
Jeśli ktoś według naszych pomysłów zdecydował by się pozostać w Tibii i kupić pacc to z pewnością większość tych osób bardziej przykładało by się do kulturalniejszej gry na Tibii a nie jak dotychczas, że 1000 gówniarzy pozakłada noob chary na facc i tylko psują całą grę przez swoje zachowanie. Nie grają, nie wychodzą z depo a jedyny ich cel to żebrać i "dawać itemy za zaufanie". Zapychają tylko niepotrzebnie serwy.


P.S. Albertus mogę sobie to podkleić do podpisu ? "KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

Szefie :) 22-05-2009 09:42

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. (Post 2547819)
Nie wiedza co wymyslic za new miasto to beda odnawiac stare i dodawac tereny wokol nich xd

nie, byl taki proposal zeby nie powiekszac tibii o ilosc miast, bo niektore (lb, port hope) to, procz botow na rotach i malpach, miasta widma. mogli sie wzorowac, bo pomyslow im pewnie nie brakuje

Rozenix 22-05-2009 10:35

@up
Zgadza się. Jest tyle niewykorzystanego terenu, że kolejne nowe miasto nie ma sensu.

Fayny 22-05-2009 20:06

Jakoś szybko ten up nadchodzi w tym roku..

Albertus 22-05-2009 23:54

tak mozesz se to wkleic do podpisu i polecac znajomym ;D

a co do tej premi to powiem tak , gdyby byl server jak premia ale niemiecki no-pvp to na 200 % bym tam przeniosl postac (gdyby taka opcja byla)

Rozenix 23-05-2009 11:39

Dzięki Albertus :) Pozdro :)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:05.

Powered by vBulletin 3