Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   Walentynki (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=115812)

Vepertoon 06-02-2007 20:08

Walentynki
 
Chyba zaslyne to jako osoba zakladajac glupie i nie lubiane tematy... wczoraszy zniknal szybciej niz sie pojawil choc wydawalo sie ze cieszyl sie mala popularnoscia, ale coz ;)

Jak wiecie zblizaja sie Walentynki [14 luty] z tej okazji wpadlem na pomysl, zebyscie proponowali jak mozna i jak wy planujecie zaskoczyc swoich partnerow/partnerki w ten dzien.. Wiem ze wielu osobom moze to pomoc ;) Tak wiec piszcie ...

Prosze o nie komentowanie - wes wyjdz itp... nie podoba Ci sie? przemilcz to i wyjdz sam, bo to jest moj temat nie musze wychodzic ;)

No to powodzenia.

No powieniem zaczac tylko ze ja wlasnie sam nie jestem do konca pewny co mam kupic dziewczynie i gdzie ja zabrac. Mysle nad takim ładnym kubeczkiem jaki jej sie podobal i wyjsciu do kina na cos fajnego ale znajac moze szczescie nic nie bedzie lecialo -.^ ;)

Arfyd 06-02-2007 20:17

Kupić bukiet czerwonych róż ( CZERWONYCH ! ) przyjść do niej do domu nie spodziewanie i powiedzieć jej ~> Kocham Cię <~. Wręczyć róże po czym pocałować ją , po czym wyciągnąć dwa bilety do kina na jakieś romansidło ( koniecznie romansidło :D ). Spędzić milutki i sympatyczny wieczorek. Na 100% będzie wzruszona i szczęśliwa. ;) ;)

Pozdrawiam. 8o

Slay 06-02-2007 20:20

Polecam lekture tego opowiadania - moze znajdziesz tam jakis pomysl.

Dr.Unknown 06-02-2007 20:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Arfyd (Post 1250678)
Kupić bukiet czerwonych róż ( CZERWONYCH ! ) przyjść do niej do domu nie spodziewanie i powiedzieć jej ~> Kocham Cię <~. Wręczyć róże po czym pocałować ją , po czym wyciągnąć dwa bilety do kina na jakieś romansidło ( koniecznie romansidło :D ). Spędzić milutki i sympatyczny wieczorek. Na 100% będzie wzruszona i szczęśliwa. ;) ;)

Pozdrawiam. 8o

Precz z Amerykanizacją.
Walentynki to siłą zaadaptowane święto z USA, po upadku komuny, jak Halloween. Polska ma już od stuleci swój odpowiednik tego święta, który został zepchnięty na drugi plan - Noc Świętojańska, zwaną czasami inaczej, która ma miejsce w dzień przesilenia letniego.

PS: Najszczersze życzenia dla wszystkich chorych psychicznie.

Vepertoon 06-02-2007 20:38

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Slay (Post 1250691)
Polecam lekture tego opowiadania - moze znajdziesz tam jakis pomysl.

Czy moglbys zamiescic tu link do innych opowiadan swoich, bo mam masakrycznego lenia i nie chce szukac [prosze bardzo wieszajcie na mnie psy za to:p]

NORMALY OBYWATEL RP 06-02-2007 20:44

Ja chcialbym dostac cieplego kloca wprost na moja klatke piersiowa.

Ogolnie to najlepsze w walentynki sa roze, bizuteria i wspolny wypad do kina/kolacja w jakiejs restauracji.

Arfyd 06-02-2007 20:45

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown (Post 1250715)
Precz z Amerykanizacją.
Walentynki to siłą zaadaptowane święto z USA, po upadku komuny, jak Halloween. Polska ma już od stuleci swój odpowiednik tego święta, który został zepchnięty na drugi plan - Noc Świętojańska, zwaną czasami inaczej, która ma miejsce w dzień przesilenia letniego.

PS: Najszczersze życzenia dla wszystkich chorych psychicznie.

Od niedawna mieszkam w USA 8o Chociaz znam angielski na poziomie gimnazjum ;oooo Więc spadaj : PP

styku 06-02-2007 20:45

Fakt, spłodziłeś świetne opowiadanie Slay, aż miło było sobie ponownie przeczytać przed walentynkami.

@NORMALNY OBYWATEL RP:
Cytuj:

Ja chcialbym dostac cieplego kloca wprost na moja klatke piersiowa.
Jakkolwiek temat by nie był głupi, i same walentynki zresztą też, to nie podejrzewam, żeby kogoś interesowały Twoje dewiacje ;F

Slay 06-02-2007 20:49

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez styku (Post 1250776)
Fakt, spłodziłeś świetne opowiadanie Slay, aż miło było sobie ponownie przeczytać przed walentynkami.

Bzdura. Ja przeczytalem to jeszcze raz i az sie zaczalem wstydzic za ten tekst. Pelen bledow etc. =)

Nosferatu 06-02-2007 20:53

@Vepertoon no tak... wejscie w profil i klikneicie w pokaz tematu uzytkownika to istny hardcore...
@ontop, won z tym swiętem

Dr.Unknown 06-02-2007 20:53

Cytuj:

Ja chcialbym dostac cieplego kloca wprost na moja klatke piersiowa.
Da się załatwić.
A wracając do tematu - dzięki obserwacji zyskałem przekonanie, że w Walentynki warto pamiętać też o przyjaciołach, a że każdy chyba lubi dostawać szczere podziękowania za miłość/przyjaźń, z pewnością takowe wyślę, najwyżej jednej osobie.

Gangrel 06-02-2007 20:59

Mam nadzieje że moja ulubiona knajpa w Krakowie będzie strefą wolną od tych różowych choler z łukami itd.

styku 06-02-2007 21:00

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Slay (Post 1250788)
Bzdura. Ja przeczytalem to jeszcze raz i az sie zaczalem wstydzic za ten tekst. Pelen bledow etc. =)

Racja, wyłapałem parę zgubionych przecinków i te ".." zamiast "...". Co nie zmienia faktu, że świetna koncepcja i niezłe wykonanie pod względem stylistycznym. Masz charakterystyczny styl, wiesz? ;-)

@down:
Mam na myśli to, że gdyby mi dano Twoje niepodpisane opowiadanie, podejrzewam, że byłbym w stanie rozpoznać autora. Choć może to tylko złudzenie, wywołane sporym rozbujaniem poziomu opowiadań w Twórczości.

Slay 06-02-2007 21:05

.. zamiast ... byly celowe. Styl? Nie sadze. Tym bardziej, ze przez ten rok, nieskromnie mowiac, ewoluowalem literacko.

Onori 06-02-2007 21:09

Walentynki? ee... co w tym dni takiego świetnego?
Świat staje się jaśniejszy? woda kosztuje taniej? Politycy nie gadają bzdur?
Raczej nie... dzień jak każdy inny, kolejne 24 godziny, wschód i zachód słońca, może gwiazdy... i... no właśnie sklepowa mania, róże, serduszka i inne czerwone pierdułki. Jeśli czekacie cały rok i odliczacie sekundy do tego dnia, aby powiedzieć "kocham Cie" i dać róże to sukces w miłości gwarantowany!. Bez okazji to prezentu i paru miłych słów powiedzieć nie można... hmm... precz z "świętami".

Ghost Nieudany 06-02-2007 21:33

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Gangrel (Post 1250829)
Mam nadzieje że moja ulubiona knajpa w Krakowie będzie strefą wolną od tych różowych choler z łukami itd.

Ta, a po kryjomu marzysz o wielkim, włochatym serduszku z herbem Dromowładnego wyrytym w środku i napisem "ajlawju". Kłamczuch.

Vepertoon 06-02-2007 21:39

Heh widze temat przypadl do gustu chociaz troszQe ;))

Sam osobiscie uwazam, jak to juz ktos wyzej napisal, ze nie potrzebne swieto by powiedziec drugiej osobie "kocham Cie" lub "lubie Cie", ale takie swieto to taka mila odmiana kazdy w tym dniu okazuje swoja uczucia publicznie [no prawie kazdy], bo niestety zapracowani ludzie spychaja zycie towarzyskie na drugi plan, a szkoda =(

Ashlon 06-02-2007 21:57

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany (Post 1250994)
Ta, a po kryjomu marzysz o wielkim, włochatym serduszku z herbem Dromowładnego wyrytym w środku i napisem "ajlawju". Kłamczuch.

Hehe, o wlochatym tak, ale zapewne nie o serduszku :D

PiXik 06-02-2007 22:13

http://www.happytreefriends.com/watc...valentine.html
po obejrzeniu tego za pierwszym razem z głosem to dosłownie leżałem na podłodze ;)
co do walentynek...fajne święto do nabijania kasy (znaczy dla większosc z nas do stracenia jej;))

Max121 06-02-2007 22:19

Ta u mnie to nawet na poczcie są te "rooshoffe" kur... cholerstwa...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:47.

Powered by vBulletin 3