Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Wydarzenia ze światów (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=117)
-   -   Obsidia WAR (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=51159)

Nazg 23-09-2005 11:03

Obsidia WAR
 
Piszcie na temat wojny...bo nam beda kasowac tematy ;/
Juz nie mozemy w tym temacie najezdzac na niesfornych polakow i pisac glopot zwiazanych z Obsidia..Szkoda :D

Ps...Jak ktos ma filmiki z bitewek :D to mozecie tutaj linki wkleic

Rondelman 23-09-2005 13:10

Niestety filmikow niema, chyba ze jakis low lvl nagral;)

Nazg 23-09-2005 13:37

Jaksi bekart pisal, ze ma filmik ;/

^Awolver^ 23-09-2005 15:16

a mnie dzisiaj gonil lamus ( lamus=lord erus) debil jeden z femor do kazz mnie gonil i zabic nie potrafil -.- poszly mi 2 uhy o.0 <<<i o 2 za duzo B) w ogole rzucal takim czarnym co sie do niego czegos nalewa ;D nie pamietam nazwy chyba pot czy bot dopiero przed swiatynia walnal magic walla bym go zlamal solo bo moglem go trapnac w pewnym momencie lae dolaczyl sie katmai .... a pozniej vinnare wiec wtedy juz zostalem w pzecie.. hehe wiec wszyscy ktorzy sa w raised fist... uwazajcie na siebie!
btw. mam lewa reke skrecona i zbytnio sie na wojnie nie nadaje

^Awolver^ 23-09-2005 18:14

weic tak ... dzis padlem od boneshardow ( bylo ich 8 -.- ) i wiem ze ta wojna nie ma sensu.... w venore online bylo nas okolo 5
jedyny kto mi pomogl to kamson salvatore dzieki ;* ale pozneij go gonili to chcialem im pomoc , i nzowu nie fartem mie trapneli i dead -.- dlatego tez oglaszam wszem i wobec :
REtIRed ale jeszcze sie do moich przyajciol odewe , bedziecie znac moj nowy nick

Nazg 23-09-2005 19:32

Sep 12 2005, 16:07:44 CET Killed at Level 30 by Malcom Boneshard
Pierwsza smierc :

Nazg 23-09-2005 21:16

.....................................

Raxilon 24-09-2005 01:58

Wobec mnie Erus tez do pewnego czasu byl mily, nie powiem. Nawet gdy pierwszy raz mu uwierzylem i zaplacilem mu 7k za to, ze jego kumple mnie bili. Byl mily, chcial pomoc w necro quescie, a pare dni pozniej znow zarzadal kasy i zabil za to, ze jestem z Polski ;-) btw. jego angielski gdy gadal ze mna byl duzo, duzo lepszy, tutaj wali bledy jakby tego jezyka wogole nie znal.
Nazg: E tam, nie wszystko stracone, z Polakami nie mozna walczyc ale na swiecie sa jeszcze inni ludzie ;) Zreszta, co to tam taka strata na 30 lv :) stracilem jakos duzo wiecej, a sie nie przejalem zbytnio, wszystko mozna odrobic . Jedyne co chcialbym na obsidii to moc expic w spokoju, bez rasizmu.

SzikakA 24-09-2005 09:55

...
 
"10:32 Lord Erus: and sorry i dont invaite polak ppl again to my guild :/
10:32 Nazgool: pfff
10:32 Nazgool: kk
10:33 Lord Erus: affter what they did to me on azura never i trust a pl again"

A Kisia i Katmai to kto jak nie Polacy :P

Niestety ten weekend jest okresem stagnacji, a szkoda. Jak ludzie pojda do szkoly to sobie poexpie :P Pozdro 4all

^Awolver^ 24-09-2005 10:31

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SzikakA
"10:32 Lord Erus: and sorry i dont invaite polak ppl again to my guild :/
10:32 Nazgool: pfff
10:32 Nazgool: kk
10:33 Lord Erus: affter what they did to me on azura never i trust a pl again"

A Kisia i Katmai to kto jak nie Polacy :P

Niestety ten weekend jest okresem stagnacji, a szkoda. Jak ludzie pojda do szkoly to sobie poexpie :P Pozdro 4all

ta oni to wyjątki bo są w połowie arabami :) (<<chyba sie myle )
raxilon jak bedzie jakas bitwa to tylko daj msg , a sie pojawie

psyhopatka 24-09-2005 11:16

Ej dzisiaj o 11 lub o 12 idziemy na za***** szma**katmai lub na kogos innego


w raxiliona domku badzcie

Ps. vinnare zlapal free fraga na moim drucie

Rondelman 24-09-2005 13:14

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez SzikakA
"10:32 Lord Erus: and sorry i dont invaite polak ppl again to my guild :/
10:32 Nazgool: pfff
10:32 Nazgool: kk
10:33 Lord Erus: affter what they did to me on azura never i trust a pl again"

A Kisia i Katmai to kto jak nie Polacy :P

Niestety ten weekend jest okresem stagnacji, a szkoda. Jak ludzie pojda do szkoly to sobie poexpie :P Pozdro 4all

A czy widzisz zebym ja byl w jego gildii?
Bylem 1 dzien ale potem pknolem jakiegos tam 32 mastera rl kumpla millido i protected by NG wiec odszedlem bo myslalem ze bede mial hunta i niechcialem zeby to samo spotkalo cala gildie ale wszystko da sie zalatwic ;)

Nazg 24-09-2005 13:25

Dlaczego tak malo polakow walczy?? Czy myslicie, ze bedac neutralnym macie fajnie??. Jak juz sie okaze kto wygra ta wojne to zwyciezca zabierze sie za neutralnych n/c.
:evul:

Suv Dragonslayer 24-09-2005 13:39

a do mnie co chwile ktos pisze ze jestem zdracja bo trzymam z Vinnare ;F

ano trzymam, to moj protector, nauczyl mnie grac palkiem...
i jeszcze jedno - ktos pisal kiedys, w innym temacie ze jest to wojna przeciwko pa -.- a kto inny jak kiroy wywalil mojego qmpla z dragow? a kto inny jak nie polacy wywalali mnie i qmpla z tombow? wiec nie pier..nie mowcie ze jestem zdracja - TO NIE JEST WOJNA POL vs SWE(a nawet jesli to mam chyba prawo do wlasnej opinii na temat po ktorej byc stronie, co?)

Nazg 24-09-2005 14:25

koles ja trzymalem z Dare Drix i Erusem ale jak oni staneli po stronie Boneshardow to stali sie tez moim wrogiem..Widze, ze masz 13 lat wiec sie nie znasz noopie. :baby:

Suv Dragonslayer 24-09-2005 14:42

hmm... co z tego ze mam 13 lat? jakbym nie mial podanego wieku juz bys nie mial argumentow-.- ale jak sie nie znam to mnie oswiec, powiedz jaka to wielka moc drzemie w pa ktorzy pisza ze wypowiadaja wojne pa ?=.=

Toowreck 24-09-2005 18:05

@Psychopatka
 
pisanie na tym forum co robimy i o ktorej godzinie i jak jest lekko glupie biorac pod uwage fakt ze ogladaja je takie osobistosci jak Katmai, Kisia i Suv~.
Taka mala uwaga :P A ja czekam mam nadzieje ze cos sie wreszcie zdarzy... Kiroy masz moje gg jakby co to pisz

Rondelman 24-09-2005 20:09

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Toowreck
pisanie na tym forum co robimy i o ktorej godzinie i jak jest lekko glupie biorac pod uwage fakt ze ogladaja je takie osobistosci jak Katmai, Kisia i Suv~.
Taka mala uwaga :P A ja czekam mam nadzieje ze cos sie wreszcie zdarzy... Kiroy masz moje gg jakby co to pisz


Cóż za pomysl taktyczny...
Btw. Kiroy~ jak mial jeszcze 19 lvl wyzucil z tombow Cacharina(Polaka). Wiec darujcie sobie gatki w stylu "walka przeciwko PA ze Szwecji". Pozatym Boneshardowie to w wiekszosci Anglicy.

Kiroy 25-09-2005 17:43

8o 8o 8o Hhehehe no widze panowie ze koljny temacik sie rozwija :) no pozdrawiam kolege z Bydgoszczy :) daj znac skad jestes ;) a co do wojny hehe to nic sie nie zmienilo :) to nie ejst wojna przeciwko swe kategorycznie to nie ejst wojna przeciwko swe :) to jest wojna przeciwko ludziom ktorzy sie za pewnie czuja :) jak nphunt mojego the ebst kumpla i kumpeli lady szikaki za nic bo jest moj rl ziomek i ziomalka :) to jest powod walki przeciwko takim ludziom :) jak NP podejrzewanie raxilona za sharing choc ja osobiscie znam 3 ownerow Erusa zapomnial ktos tam wyzej o Kimie i o Frederiku :) wiec po co tu o sharingu pisac zreszta kogo to interesuje :P na moje moga grac nawet w 10 :P to nie zmienia sytuacji panowie ze to my campujemy pz :P Awolwerku :) nie lam sie kochany prosze jescze przyjdzie czas an wygrywanie :) ja na obsidii w jeden dzien padlem 4 razy na drugi 2 i gram dalej :D uszy do gory Panowie I panie :D nadchodzi czas w którym okryjemy nasza gildie dumą i sławą:) a co do vixi i szikaki to bynajmniej oni dorosli lduzie sie nie amrtwia niczym i mi ufaja :P bo my mamy takie cos z takim czms bez takiego czegos i my wygramy ... :D:D:D :cup: :cup: :cup: 8o 8o 8o

Suv Dragonslayer 25-09-2005 18:48

ten kolega z bdg to ja niby?:o humm... co do tej calej sprawy to z przykroscia musze stwierdzic ze obsidianus jest lekko walniety ;s
mowil ze zrookuje mnie tutaj, zrookuje wszystkie moje chary jakie mam i bedzie mnie scigal po wszystkich servach -,.,-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:30.

Powered by vBulletin 3