![]() |
Mam pytanie
Dzisiaj widziałem dziwną rzecz, mianowicie w domku w Ab leżał Amulet of Loss który jak mi wiadomo został usunięty z gry albo zamienił się w broken amulet. Czy to jakiś błąd czy został znowu wprowadzony po updacie. Zamieściłbym zdjęcie ale jakoś nie chce mi wejść. Prosze o odpowiedź.
|
Może to jakiś błąd bo mi się zmienił w broken.
albo ci się przewidziało. |
Pomyliles Amulet of lost( nie tracisz eq) z amulet of life(nie tracisz doswiadczenia) Ten pierwszy nigdy nie zostal wycofany, a tego drugiego juz nie ma i to on zostal zamieniony w broken amulet.
|
Ten amulet to na pewno nie jest amulet of life bo dwa razy sprawdzałem jego opis i za każdym razem pisało że to AoL.
|
No wlasnie wiem ze nie pisalo amulet of life bo go wycofano. A Amuletow of lost jest na peczki. Kazdy o levelu 50+ ma jeden lub dwa takie. :)
|
10:03 You see an amulet of loss.It weighs 4.2 oz.
omg skad ja to mam..... (sarkazm) amulet of life ---- zostal wycofany kosztowal 50k po smierci nie tracilo sie nic poza tym amulecikiem amulet of loss ---- amulet straty po smierci traci sie lv i skille oraz amulecik nic z eqpu przydatne gdy twoj eqp kosztuje wiecej niz 100k X_X |
bardziej sie przydaj gdy 1 rzecz jest warta 60k+
|
Amulet of Loss został wprowadzony za Amulet of Lost lecz zmienilo sie jego dzialanie kiedys trciles tylko AoL i nic ci nie spadalo lacznie ze skilami i levelem. Przy Update Amulet of Lost zostal zamieniony Amuletem of Loss (50k na Eremo,jesli go nosisz i zginiesz nie tracisz ekwipunku) + Blessing (5x 10k;mozesz je nabyc w Ab'dendriel, Carlin, Kazordoon, Edron, Thais;Kazdy Bless zmniejsze twoje straty podczas smierci o 1% )
Jezeli spodobała ci sie moja wypowiedz daj rep+ Pozdro ;) |
A może mi ktoś powiedzieć... czy jeśli noszę AoL'a i zginę... To moge po amulet wrócić [otworzyć Ciało i zabrać aola] czy on automatycznie znika ?
pozdro. |
Cytuj:
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25. |
Powered by vBulletin 3