Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Magia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=16)
-   -   Czy kupuje się (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=1086)

T_A_D 19-10-2003 23:05

Czy kupuje się
 
Czy żeby zrobić run to trzeba kupić zaklęcie czy coś takiego oprócz czystego runu czy wystarczy tylko wypowiedzieć??

Ice 20-10-2003 01:20

Nie no nie ktore posty mnie rozluzniaja poprostu. masz ponad 60 postow nabitych a ty nie wiesz nic o magi i robieniu runów:/ w jakic ty tematach sie udzielales ???? ?( ale to forum jest wiec pytania sa czasami smieszne. A wiec tak musisz kupic dany czar potem wypowiedziec zaklecie trzymajac run w reku (musisz miec odpowiednia ilosc many na dany runek) i jush masz gotowy run :p proste nie

Fingerout 22-10-2003 20:11

co to za glupota zeby niemiec czaru, ta gra by byla bezsensu... :evil: Trzeba kupowac czary!!! i niema gadania - plac i placz :rolleyes:






----------------------------------------------------
Fingerout - 47lv master sorc (Danubia)

T_A_D 23-10-2003 20:39

wcześniej grałem knightem (knight nie może robić runów) a teraz palkiem.

Jaro 23-10-2003 21:54

Myślałem że to ja nie mam pojęcia o tibi :P . Pierw kupujesz czar a potem robisz runki, i zarabiasz sprzedając je :D

CHUDY 29-10-2003 15:45

Kupujesz czar w GILDI SWOJEJ.
Musisz znac KOMENDE czyli takie magiczne :) slowo mozesz je znalesc w SPELLBOOKu lub na stronie

Polinik 29-10-2003 16:06

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez T_A_D
Czy żeby zrobić run to trzeba kupić zaklęcie czy coś takiego oprócz czystego runu czy wystarczy tylko wypowiedzieć??
RTFM - (read the fucking manual) - instrukcji do tibii jest od groma i jeszcze troche w necie, czy takie podstawowe pytania musza sie na forum pojawiac?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.

Powered by vBulletin 3