Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   problem z logowaniem (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=10881)

Abysal 01-09-2004 11:50

problem z logowaniem
 
Prubuje zalogowac sie na Tibie a tu mi wyskakuje komunikat: Cannot connect to a login server. Error: server name does not exist. I tak juz jest od jakiegos czasu.

Co mam robic? :baby:

Bebilon 01-09-2004 21:23

Poczekaj kilka dni... jak nie pomoze znajdz sobie inna gre.

Jezol_Knight 02-09-2004 14:14

mój kolega też ma taki problem i przez to nie możemy grać X(
jeżli ktos miał taki problem i rozwiązał go (albo wie co jest jego przyczyną) to bardzo proszę o odpowiedz
z góry dziękuje

elite 02-09-2004 14:25

Taki temat juz byl. Uzyj opcji szukaj. Moze to byc zwiazane ze slabym internetem albo moze ma wlaczane antywiry ( ja tak mialem), moze ma zla wersje tibii. No i byloby by chyba na tyle. Niech to Twoj kolega sprawdzi...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:35.

Powered by vBulletin 3