Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Ile jeszcze musze czekać ? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=118426)

Hit-man 22-02-2007 17:49

Ile jeszcze musze czekać ?
 
Ile trzeba czekać na odpowiedz od GM'a ? Czekam juz ok. 2 h i dalej pisze :
Please wait patiently for a gamemaster to reply. :baby: :baby: :baby:

evolucja 22-02-2007 17:57

Czasami nawet kilka dni. Ja otrzymałem odp. po 5 minutach, ale GM był online.

Mac-Graw 22-02-2007 17:58

Widocznie GM jest offline. Proponuję zamkn±ć temat ;]


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin 3