![]() |
Morgana Hota Ormuc
|
dobra pomylilem sie specjaleni sciagnelm to cos ale jak mozna ufac ludzim ktorzy maja konto 1 dzien waga filmu ma 64 kb i nikt tego nie sciagnol -.- ? przepraszma za swoje bledy jestm noobem zaraz all mnie zbesztaja co csiagalm takie filmy to bylo cos w stylu wejdz na storne xxx i daj apsy sorry juz nigdy nie napisze zdadnego postu w twoich tematach
|
Cytuj:
zal mi cie ; D |
Filmik bardzo mi się podobał. Nareszcie się dowiedziałem, jak wyglądają faraonowie w Tibii i jakie taktyki należy na nie stosować, żeby się z nimi uporać. Polecam.
Cytuj:
Cytuj:
|
-.- sam sie wkleil --.
|
@up
Super -.--.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- |
Palladyn von hellgate
To napisal koles ktory sie boi sciagac ten film:D(ma to w podpisie) Jezeli checie dolonczyc do gildi mozecie sie zarejestrowac na forum i zostawic posta, http://vatterium2.pun.pl/forums.php |
po 1 filmik zajmuje niecałe 50kb a po 2 to sie nie ma co dziwić jak trwa 2 min i kilka sek B) nie trwa 2h żeby zajmował 500kb -.- a co do filmiku to mi sie nawet podobał :] szybko padł :)
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:13. |
Powered by vBulletin 3