![]() |
Co jest z tym kontem???
Wczoraj gdy moja siostra grała swoiom postacią na rooku i weszła na szkielety na pólnocno-zachodnim wybrzeżu i wyrzucilo ją dwa raz.Za pierwszym razem sie wlogowała a po drugim najpier wyskoczyło zły numer a potem przy nastepnej próbie ze accont jest zablokowany na 5 minut i tak jest caly czas.Czy ma to cos wspulnego z tym że jakaś gosciówa niby powiedziała że umie kopiować pieniądze co polegało na przytrzymaniu klawiszy ctrl i shift i pisaniu CLONE.Co zrobiła i ja wylogowało.
Prosze pomóżcie!!!!!!! Z góry dziekuje za pomoc!!! |
Jesli trzymala ctrl i wpisala CLONE to normalne ze ja kicklo (ctrl+l= wylogowanie z gry), jest to sposob na wyludzenie pieniedzy.
Ale jesli ja za drugim razem kicklo i pisze ze zly numer, to moze byc to hacker... Hmm... moze sproboj odzyskac postac... gdzies byl temat jak odzyskac postac, wiec go poszukaj ;] |
Wydaje mi się że to był hack, ale moge się myleć. Lepiej spróbuj odzyskać konto.
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08. |
Powered by vBulletin 3