Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Z jakimi adresami ip powinna się łończyć tibia? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=123504)

Feliex1 04-04-2007 12:17

Z jakimi adresami ip powinna się łończyć tibia?
 
Niedawno zainstalowałem sobie KASPERSKIEGO 6.0 i on ma wbudowaną zaporę która wykrywa z jakimi adresami ip łączy się dana aplikacja , zauważyłem że tibia łączy się z kilkoma adresami ip(w kompie na 99% nie mam w tym momencie żadnego kg, trojana czy virusa) i tu brzmi moje pytanie z jakimi adresami ip powinna się łączyć tibia , jest to dla mnie i nie tylko dla mnie myślę bardzo ważne ponieważ można utworzyć regułę w zaporze kas~ i gdy wejdzie jakieś świństwo będę wiedział z jakimi ip powinna się łączyć tibia a z jakimi nie.
Więc gdy będzie chciała się ona łączyć z innym ip niż bedzie zapisane w regule programu zablokuje je i żaden program typu kg, trojan mi nie straszny ;)

Proszę o podanie dokładnych adresów ip z którymi ma się łączyć tibia(wiem że to wymaga kilku/kilkunastu minut sprawdzenia ale przyda się to wielu osobom które przeczytają ten temat...)

Zdjecia_rar 04-04-2007 12:49

zaloguj sie do tibii, nastepnie wpisz w uruchom taka komende, ktora wyszuka aktywne polaczenia z portem 7171:
netstat -o
potem utworz regule dla tego adresu w kasperze.

aha, pisze sie "laczyc", a nie "lonczyc" - tak na marginesie.

Feliex1 04-04-2007 13:01

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Zdjecia_rar (Post 1350199)
zaloguj sie do tibii, nastepnie wpisz w uruchom taka komende, ktora wyszuka aktywne polaczenia z portem 7171:
netstat -o
potem utworz regule dla tego adresu w kasperze.

Gdy to wpisuje pojawia się okno i odrazu się zamyka, co jest?

Aversin 04-04-2007 13:28

Więc najpierw wpisz "cmd" a następnie w oknie, które się pojawi, wpisz "netstat -o"


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.

Powered by vBulletin 3