![]() |
Niedoręczona paczka
Wysłałem dziś z Venore ok 16 k oza loota do kazo (plate shieldy i brass helmy). Niestety machnałem się w pisaniu adresu i zamiast Kazordoon napisałem Kazodroon. Czy paczka wtedy znika, czy wraca do nadawcy?
|
Taka paczka powinna zostać na skrzynce pocztowej. Nie powinna się wysłać.
PS. Bynajmniej kiedyś tak było, być może coś zmienili ale nie sądzę. |
Ale ona się wysłała. Ale nie ma jej w depo w Kazo. Myślałem, czy może wraca do miasta, w którym się jest zameldowanym. Wie może ktoś, jak to jest?
No bo trochę szkoda mi jest stracić tyle kasy. |
Moze ktos ci ja zwędził jak sie polozyla na skrzynce.. sprobuj do tego miasta gdzie regniety jestes a jak to nie mowi sie trudno xD
|
Na pewno nikt nie zwedzil, bo byłem wtedy sam w depo. No trudno skoczę do miasta. CIPy powinni coś z tym zrobić.
|
Musiales pomylic sie przy wpisywaniu nicku, a nie miasta. W momencie pomylki w nazwie miasta, jak juz zostalo wyjasnione, paczka zostaje na skrzynce i sie nie wysyla.
Cytuj:
|
Czyli podsumowując to wszystko up, ktoś ma farta, bo jak otworzy depo w kazz zobaczy parcela wartego nawet dużo ;].
|
Cytuj:
|
@up
Błąd! Jeśli nick nie istnieje, to parcel również nie pójdzie. Mógł co najwyżej wysłać do postaci na rooku, albo zbanowanej ;] |
Ja też tak wczoraj miałem.
Wysłałem kasę do kumpla (10k) do Veno a on tego nie dostał. |
Cytuj:
|
Może wpisałeś prawdziwy ;P
|
Cytuj:
Cytuj:
z koszem na smieci :D ;) (kosz na smieci w tibi wyglada jak wiaderko (dla tych co nie wiedza )):D |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53. |
Powered by vBulletin 3