Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   O wszystkim i o niczym (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   strona (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=13210)

mixim 02-10-2004 17:36

strona
 
stworzyłem bloga(BLOGA) może nie jest piękny ale mi sie podoba będe się starał pisać o tibii www.mixim.mylog.pl

she_devil 02-10-2004 17:49

jak ma byc to blog o tibi to isin poprzednie notki, a przy okazji:
"Use power of magic search button"


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:36.

Powered by vBulletin 3