Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Zdjęcia (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   fortera mój pal (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=135008)

ktos76 21-06-2007 11:28

fortera mój pal
 
witam prosze o nie śmianie się z mojego lvl zaczynam

http://img475.imageshack.us/my.php?image=1m36dpt1.png

mało ale narazie skiluje

nock keciron 21-06-2007 12:14

a nie wydaje Ci sie, ze 1 ss to troszke malo?

Bambooha 21-06-2007 12:24

Hahahaha lol,temat do usuniecia.Dawaj sobie foty do tematu ze zdjeciami z Fortery,a nie zasmiecaj forum takimi tematami...


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:39.

Powered by vBulletin 3