![]() |
Mój 1 Pixart
nie wiem czy sie dobrze wklei mam nadzieje ze tak moja pierwsza praca "skullsword " chcialem sobie go zamienic na gsa :P
ale sie troche nie zmiescil nie wyszlo 32/32 :P. Nie wiem czy bedzie widac ta grafike bo mam nowe konto na lycosie ale mam nadzieje ze tak. Plz ocencie I powiedzcie co mysliciehttp://members.lycos.co.uk/mirqn/skull.bmp http://members.lycos.co.uk/mirqn/skull2.bmp . ten drugi to po proobie skrócenia ale dalej za duzy :( sry zapomnialem go dokladnie wyciac i zmniejszyc kartke ale mam nadzieje ze to wam nie przeszkodzi. :P Aha i czaszka porzyczona ze skull staffa (nie wychodzila mi ale popracuje nad tym :P ) a reszta wlasnoreczna w paincie. Zamieszczam tez dzisiaj zrobionego axa ocencie calosc i cieniowanie i nadajcie mu jakas nazwe bo nie mam weny. http://members.lycos.co.uk/mirqn/axe2.bmp .moze sie nada zamiast double axe albo dajdcie jekies propozycjea teraz moje najnowsze dzielo i chyba najlepsze pasuje mi nazwa Dark Sword powiedzcie co o nim myslicie.http://members.lycos.co.uk/mirqn/sword3.jpg .http://members.lycos.co.uk/mirqn/sword5.jpg |
dłuższy jest leprzy, zmień trochę to co¶ pomarańczowo-czerwone, i spróbuj zamienić "z±bki" w wyszczerbienia..ciekawe jak wyjdzie. Ogulnie krafa jest spox..bardzo ładna, przewyższa o niebo inne z tego forum..mogłe¶ jednak przyci±ć to białe :P.
|
a cieniowanie moze byc ?? staralem sie . I daj propozycje na co zmienic ta oslone rekojesci ??
|
heh widać, ze "namalowany na skull staffie"(ta czaszka itp.) no ładny nawet, wycieniowany w miarę...7/10
|
Mi sie podoba. Extra. Gratz pomyslu.
|
fajnie Ci to wyszło, cieniowanie jest ok...gdybys tylko nie uzyl do tego skullstafa...;/ bo to wyglada jak wycinanka, narysuj sam czaszke..
|
I jak wam sie podoba ten nowy mieczyk?? plz for comenty
|
wporzo itemki ladnie cieniujesz (to moja opinia)
i jak na 1 pixart to rosnie z Ciebie niezly grafik:D |
Mi się podoba zwłaszcza "Dark Sword"
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:39. |
Powered by vBulletin 3