Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Mainland (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=22)
-   -   Molts (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=139721)

Halina_Rambolina 16-07-2007 13:14

Molts
 
jak dostac sie do motls bo jak chce otworzyc drzwi wyskauje mi
12:03 Only the worthy may pass.
co zrobic??

Irkar 16-07-2007 13:28

hmmm........ pomyslec? poszukac? tak wiem bedzie ciezko ale 3mam kciuki

Halina_Rambolina 16-07-2007 13:37

tam niema bramki lev?? 30???

Danickas 16-07-2007 13:57

Jest tam bramka którą możesz przekroczyć gdy będziesz miał 30 lvl.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:40.

Powered by vBulletin 3