Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Problem z tibia (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=145410)

Reed 26-08-2007 15:00

Problem z tibia
 
Prosze o rade doswiadczonych forumowiczow, mianowicie mam nowego kompa i win xp proffessional. Wszystkie gry chodza mi lajtowo ale tibia w miare regularnie co 2 min lapie mi freeza/laga. na poprzednim kompie z win me tibia chodzila plynnie przy takim samym necie. Wiecie może jak temu zaradzic?

Zjec.sfuj.musk 27-08-2007 21:44

Tak, idź do sklepu i kup pół kilo mózgu

DxV 27-08-2007 23:15

alt + f8 i zobacz co pisze w lewym górnym rogu


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:53.

Powered by vBulletin 3