![]() |
Brazylijczycy nas nie lubią ?
http://pl.youtube.com/watch?v=cQ_PtbywslU&NR=1
Film dodany przez Brazylijczyków... I pytanko w jakim to programie narysowane ? |
@Up
Bo tak naprawdę wygląda to forum. Jest tu pełno 10ęcio letnich "bachorów" Którzy robią bezsensowne tamaty, nie używają opcji szukaj itd... Ale brazole nie powinni czegoś takiego robić to to są większe debile :D Ja teraz gram na silverze i co 20brazol umie gadać po angielsku... Nawet nie znają podstaw. Przecież to jest skandal.... To świadczy o tym, że mają po 7 lat bo przecież podstawy angielskiego uczysz się już w 1st klasie podstawówki. Dla porównania co 5 polak umie gadać po angielsku ;;] @ Narysowane w paincie i nagrane jakąś kamerka. Są również takie programy, że zaznaczasz na monitorze obszar filmowania. Nie pamiętam jak się nazywają. Może ktoś inny ci odpowie ;;] |
LOL, komentarze w tym filmie mnie powalają, banda rasistowskich 12 latków. My przynajmniej nie wpadamy na takie głupi pomysły, aby robić taki film.
Cytuj:
#zgłosiłem film do kasacji. |
Cytuj:
Cytuj:
|
Głupi ten filmik, a komentarze jeszcze głupsze. Najlepiej po prostu zignorować.
|
Cytuj:
Cytuj:
|
Mam się śmiać? SHAUSHAUSAHSAUSH NO ALE ŚMIESZNE. Prawda jest taka, że BR nie są lepsi. To co, robimy filmik o nich? :D <żart>
|
To nie jest śmieszne tylko żałosne... Oni po prostu pokazują swoje wychowanie i swoją kulturę, więc lepiej nie komentujcie tego filmiku żeby nie zniżać się do ich poziomu.
|
Poprostu BR niemają sie do kogo przyczepić, to są nooby i tyle.
Nawet nie wiedzą że bez nas tibia wyglądałaby dużo gorzej. Przecież to my w większości dajemy Cipsoftowi pomysły. @down Popieram! |
proponuję zrobić wielką obławę na brazylijczyków na każdym świecie :). Bez jeńców i zdrajców. Kto jest za???
|
Cytuj:
the people playing this game are pathetic @up: i właśnie przez takich "ynteligentów" jak ty mamy taką a nie inną opinię w Tibii... wielkie GZ i całuski... -.-" p.s. Ale na koniec trzeba przyznać, że gościu ma fajną kreskę :) |
Co to za shit :D
|
Gadacie, ze Brazylijczycy to nooby, ze nie znaja angielskiego, to moze najpierw wejdzcie na tibie i porozmawiajcie z Polakami po angielsku. Albo popatrzcie jak rozmawiaja miedzy soba Polscy gracze. No a komentarze filmiku i polskie i brazylijskie sa zalosne.
|
Hahah podoba mi się! Ładniutki rysuneczek :) po co się burzycie, skoro to prawda? Ja ledwo do dp wejde to już takie akcje widzę. Z dwojga złego wole brazoli, bo nawet jeśli Brazylijczyk jest kompletnym debilem, to ja i tak go nie zrozumiem. A polak (podkreślam, polak nie Polak) wywali ci z "muwieniem, żeczom, chunceniem na dragonah" itd.
|
Cytuj:
@up Dokładnie, błędy Polaków bardziej zwracają swoją uwagę, bo nie znamy portugalskiego xd |
Ja tam osobiście wolę polskich noobów. Czemu? Już wam mówię. Takiej osobie można wytłumaczyć, że to co robi jest złe, możemy spróbować zmienić jego postępowania (co już mi się kilka razy udało, jakimś cudem), możemy się z taką osobą po prostu dogadać. Biorąc niski poziom znania angielskiego brazylijczyków, również ich średni wiek można wywnioskować iż brazylijczycy są gorsi od polaków tylko przez to, że nie można się z nimi dogadać.
|
Cytuj:
|
Cytuj:
Ta gra jest idealnym lustrem w ktorym odbija sie postepujace zdebilenie spoleczenstwa. |
Cytuj:
Oto link: http://pl.youtube.com/watch?v=w9rvrhBe3x8 |
A Szwedzi się śmieją i z nas i z Brazolów ;p
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:32. |
Powered by vBulletin 3