Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Gra kostką DICE (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=164709)

loonyxd 07-02-2008 21:52

Gra kostką DICE
 
Witam all:D

Ostatnio zauważyłem jak ludzie grają kostką (DICE).

Ogłosiłem na Trade że chce kupić Kostke. ( Buy DICE. Thais dp.itp). i kupiłem!!!! :) :) :)
No to ucieszony zacząłem grę tą kostką, Postawiłem Plate Armor, powiedziałem: Loss 50gp. podszedł gościu. Mówi że chce lossa. no to oki.
Dał kase (50gp), powiedział numer 4, ja klikam na kostke, use, i wypadło 1. Ja mówie: no trudno, przegrałeś.
A on mówi: Oddaj kase, ja na to, czemu? przecież przegrałeś, a on: Dawaj kase albo raport!!!, i zaczyna przeklinać. ( H*j, ci*o itp ).

I tu właśnie mam pytanie, czy za to może być raport??? A wogóle to za co??? Przecież złą liczbe podał! To za co on ma mi raport dać ???
Przecież przegrał!X( 8o

A ten gościu to : Elite Dafit

Wipigi 07-02-2008 22:01

Cytuj:

Witam all
Nocze

Cytuj:

Ogłosiłem na Trade że chce kupić Kostke. ( Buy DICE. Thais dp.itp). i kupiłem!!!!
Hurrrra :cup:

Cytuj:

I tu właśnie mam pytanie, czy za to może być raport??? A wogóle to za co??? Przecież złą liczbe podał! To za co on ma mi raport dać ???
Przecież przegrał!
Spoko, dzieki ze sie poskarzyles.
Nawet jesli on powie dobra liczbe, a ty mu nie dasz kasy- tj ofrajerujesz go, Gm nie moze Ci dac za to bana :cup: Dlatego pamietaj! Kradnij ile mozesz, i tak nic Ci nie grozi !

loonyxd 07-02-2008 22:04

Dzieki Wielkie za odpowiedź. No to sobie pogramy xD:)

Volshio 07-02-2008 22:06

najlepiej dla bezpieczenstwa rob sobie filmiki TibiCam'em i jak co pokazesz je gmowi :P

Wipigi 07-02-2008 22:08

@Up

Co ma pokazywac GM'owi ? Powiedzmy, ze tibia to RPG gdzie kazdy odgrywa jakas role. A ja akurat odgrywam role zlodzieja. Takie sa zasady rpg ;P Co innego wykorzystywanie bugow, ale takie kradzienie na zasadzie "Ja Cie nabajeruje , a ty mi dasz plejt sety" jest legalne :evul:

loonyxd 07-02-2008 22:08

o kurde, niechce mi sie tego nagrywać...://
Ale skoro dla bezpieczeństwa, no trudno, ide na google.pl i download.

EDIT: Po wypowiedzi: Wipigi. Nie nagrywam tego :D:D:D

Volshio 07-02-2008 22:44

ale okradanie kogos w grze jest chyba nielegalne...

Lasooch 07-02-2008 22:51

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Volshio (Post 1886749)
ale okradanie kogos w grze jest chyba nielegalne...

Chyba nie, poczytaj Tibia Rules a potem wprowadzaj w błąd ;]

Hodal 07-02-2008 22:57

Po 1. W przypadku kostki to nie można tego nazwać okradaniem ;) To jest po prostu ryzykowna gra ;P
2x up@ : Stoi sobie rs przed dp.. uwala go kilka ludzi ty zaglądasz do trupa widzisz, np. MPA czy też Plate Armor :D Co nie weźmiesz? Jasne, że weźmiesz jak zdążysz a to też kradzież >> To nawet nie musi być PK może być ktoś zabity przez PK tak przykładowo :P

@Down : a po co? Gra kostką to jest na swój sposób hazard :D nie można dostać za to bana ;) Ew. jak autor nie wierzy to może się spytać na Game-Chacie albo na Help - oczywiście po ang. i bez zbytniego spamu :P

Cacuss 07-02-2008 23:02

nagrywaj! nagrywaj!

Kashtaniak 07-02-2008 23:58

legalne ale nie wskazane szczegolnie na swiatach pvp Xd

Darekkkk 08-02-2008 17:52

ale zal.pl Pewnie jestes na Faccu i bedziesz kostka sie bawil i ojeby*** ludzi.
W taki sposób bedziesz miał hunta.
Jakbys cos takiego zrobil w ank to bys z depo niewyszedł. Bo by ci puścili combo i potem 30k za Thief.
Wjec lepjej uważaj z ta kostka.
A jeśli chcesz cos wygrać to graj z:
1.HLVL
2.HLVL pacc
3.Nigdy z noobami 8lvl co majom BOhy za wygraną.
4.Jak chcesz miec 100% pewnośc ze cie nie oszukajom kup pacc i do ank.

loonyxd 08-02-2008 18:03

Ja gram na non-pvp. Ociupałem narazie na 800gp (a niedługo grałem ). A pozatym ja niebęde cały czas gnił w depot. Ja także expie. Mam narazie ten 20lvl:/. A jak mi sie niebędzie chciało epxić to sobie będe zarabiał w dp:D

Light-r 08-02-2008 20:03

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=56622

I wszystko jasne ;p

@Volshio
JESTEM Z SIEMIANOWIC:flaga_pl::blazen:

Tomows 16-02-2008 18:44

Ja tam na non-pvp i nie oszukuje ^^ zawsze jak ktoś wygrywa to daję mu nagrodę ;-)

Imm0rtal 16-02-2008 18:55

Więc tak sie nabki zabawiają, już się znudziło fasthand na bocie, plaga, zasyfiają depo, że przejść nie idzie, graj w tę kostkę to na pewno daleko zajdziesz.

Duch Niespokojny 16-02-2008 18:55

Nie trzeba oszukiwać, żeby na tym zarobić, wystarczy sobie dać małą przewagę. Np. za 100 gp dajemy komuś szansę wygrania plate armor (warty 400 gp). Statystycznie raz na sześć losowań przegramy 400 gp (zakładając, że oddajemy też postawione 100 gp), ale w pięciu pozostałych wygramy w sumie 500 gp. A więc jesteśmy 100 gp do przodu - średnio ok. 17 gp za jeden rzut.

Tuino 16-02-2008 22:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ciekierapa (Post 1903922)
Mym zdaniem moze Cie reportnac jesli wylosuje dobra liczbe, a ty mu tego p arma bys nie dal, ale za to, ze nie trafil, eh...


NIEMOZE KU.... za co niby www.tibia.com i znajdz mi w tibia rules gdzie pisze ze mozna za to raporta dac moze se ich oszukiwac nawet i i tak niemoze nikt wyslac raporta ....

Levi 17-02-2008 19:13

Tacy oszuści są bezkarni...
Ale większość ludzi przestaje już grać :) Wiedzą z doświadczenia co się może stać ;p


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:15.

Powered by vBulletin 3