Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Grafiki (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=37)
-   -   Nowy styl kolorowania. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=16990)

Shanhaevel 14-11-2004 11:48

Nowy styl kolorowania.
 
Ostatnio ekspermynotwałem nad kolorami w Paincie, by uzyskać kolor stali jakiego używał yon. Trochę niebieski przerobiłem i wyszedł mi kolor. Teraz chcę go użyćdo mojego nowego stylu. 3 pierwsze miecze:

http://members.lycos.co.uk/shanhaevel/miecz test.PNG http://members.lycos.co.uk/shanhaevel/miecz test x2.PNG

http://members.lycos.co.uk/shanhaevel/miecz szary.PNG http://members.lycos.co.uk/shanhaeve...z szary x2.PNG

Short Swordy

http://members.lycos.co.uk/shanhaevel/miecz cool.PNG http://members.lycos.co.uk/shanhaevel/miecz cool x2.PNG

Giant Sword?

Podoba się wam styl? Jeśli tak to zacznę go używać. :) Komentki plz.

Galnor 14-11-2004 11:54

Za***iste!!!!! Kurde jhak ty to robisz? :P Chyba napisze do ciebie na gg i będe sie od ciebie uczył jak masz czas :P

Jackiew 14-11-2004 12:58

bardzo mi się podoba wkońcu sam z niego korzystam ;P
(znalazłem go na tibia.de)
Nawet podobny do twojego :
http://jackiew13.w.interia.pl/gs.pnghttp://jackiew13.w.interia.pl/katana.PNG

Shanhaevel 14-11-2004 13:19

@Jackiew
A, widzisz. Ty ściągnąłeśz tibia.de, a ja znalazłem sam. W sumie to prosty kolor, ale nie zdradzę. :> Nawet rozważam czy za jakieś 3 miechy nie kupić ProMotion. Najpierw zdobędę szczyt możliwości w Paincie. :) Marzenia, marzenia... chociaż do spełnienia (bo ja jak nie rymuję to choruję). :]

EDIT: Jednak chyba nie jest twój podobny do mojego...

Jackiew 14-11-2004 17:35

A no faktycznie nie zbyt podobny, twój lepszy :P
A, i ja nie zgapiłem tego tylko było coś jak mmm... ~tutorial? paleta? no coś takiego. I tak wogóle gratulacje odkrywczości ;)

Dwarf 14-11-2004 17:41

WOW.... cool.Ja bardzo malo komentuje prace grafikow ale takich fajnych nie widzialem :P bardzo fajne te ostrza takie bardziej rl :D rob dalej bo naprawde cool xD

cFaniak 14-11-2004 17:43

Hmm najlepszy chyba ten 1.
Drugi taki... zbyt brazowy...
A trzeci ma zle cieniowanie.
No, ale jesli to byly pierwsze takie rysunki to pocwicz i bedzie super !Ten sposob lepszy, jesli nad nim popracujesz.

djkuter 14-11-2004 17:52

Ja też chce
 
super... j też chcę tak robić <placze jak dziecko>:(:(:(

Asazello 17-11-2004 21:31

pierwszy byl najlepszyreszta jakas tak "sztuczna" sam tez uzywam podobnego stylu cieniowania ale nie tak doskonałego jak twuj B)

Avager 17-11-2004 21:37

Ten środkowy jest piękny (rusted ?? ) , ten nasamej górze też niczego sobie. A co do Giant Sword (To jest giant... i don't think so) Niepodoba mi sie... wygląda jak,...,...,...,..., jak normalny miecz z opadającą rękojeścią ;) . Rób dalej plx.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:54.

Powered by vBulletin 3