Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Filmy (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Pytanie (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=17056)

SorcFan 15-11-2004 12:32

Pytanie
 
jestem nowy i chcialbym iedziec ja odtworzyæ film nagrany przez siebie?



prosi³bym o film z UDANYM annihilatorem bo wszystkie ktore ogladalem byly nieudane

Dabek 15-11-2004 14:34

AnnihilatorCalmera.avi
Nie tibicam, ale moim zdaniem lepszy od jakiegokolwiek Annihilatora jak nagrano :).
Link pochodzi z tego tematu.

SorcFan 16-11-2004 09:43

wielkie dzieki
 
narazie sie sciaga
zaobaczymy co to takiego


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:13.

Powered by vBulletin 3