![]() |
Requiem:Bloodymare
Oficjalna strona:www.playrequiem.com
Polskie forum:www.bloodymare.fora.pl Wymagania gry Minimalne CPU Pentium 4 2.0 GHz RAM 512 mb VGA Geforce FX 5600 \ Radeon HD2 or Equivalent Pixel Shader 2.0 or Better Zalecane CPU AMD Athlon XP 2000+ or Faster RAM 1GB Or higher VGA Geforce 6600 \ Radeon 8500 series or Higher Pixel Shader 2.0 or Better W grze są 3 rasy. Turan Bartuk i Kruxena. Jest to Horror mmorpg od lat 18 dośc dużo krwi i różne krwawe elemeny np rozpadanie się ciał potworków na części po zabiciu itp. Narazie gra jest w fazie Open Beta i nie ma serverów PvP. Są pewne problemy z expieniem ponieważ dużo ludzi i często można mieć problem z dojściem do moba a także dość często ksuja. Po dokładniejsze info polecam oficjalna strone.Znajdziecie tam także filmy i screeny z gry. |
Przy linku do oficjalnej strony zrob spacje, bo emotka jest.
Nie jestem pewien, czy moj komputer spelnia wymagania, ale sprobuje ;) |
Szczerze powiem, że gdy ujrzałem film z gry na stronie głównej, to na myśl mi przyszło jedno słowo - WOW! (nie chodzi o Warcrafta ;)). Niesamowite efekty, a dynamika walki jest niesamowita. Wreszcie coś nowego, innego niż wszystkie klony Lineage II.
|
Gierka prezentuję się ładnie i to bardzo. jednak open beta i brak możliwości PVP może tymczasowo odrzucić. Poczekam na jakiś dokładniejszy opis rozgrywki itp.
|
Ponad 2 Gb! Huh... to sobie poczekam...
|
Na razie mamy masę błędów, nie dorobionych/nie działających poprawnie skilli/dodatków do postaci (DNA dla wtajemniczonych), przewaga klas magicznych (kolejne bugi rox) , komplety zbroi, które psują postać i uniemożliwiają zalogowanie itp. itd. Wystarczy wejść na oficjalnie forum aby samemu się przekonać. ; )
Mimo sporej porcji niedociągnięć na obecny termin, każdy kto lubi testować gry, może spróbować Requiem. Na koniec zwracam uwagę, że nadal nie wiadomo czy postacie, którymi gramy teraz, doczekają oficjalnej wersji gdyż całkiem prawdopodobne jest, że nastąpi czyszczenie kont/postaci przed wypuszczeniem gry w wersji finalnej. Tak więc najlepiej nie napalać się za bardzo, żeby potem obyło się bez płaczów/lamentów/bluzg w stronę twórców. Stosowna informacja o przyszłości postaci powinna pojawić się na oficjalnym forum, a kiedy to nie wiadomo. Od siebie dodam dwa linki: Świeże forum w gamecenter.pl o Requiem: http://gamecenter.pl/forum/index.php?showforum=602 Polski Fansite: http://requiem.vdl.pl/ |
Hm, narazie open beta.
A co bedzie jak wyjdzie finalna wersja gry? F2p or p2p? |
# Is the game free to play?
* The game is essentially free to play. o A subscription fee for premium services will be available in the future live release of the game; however, paying for premium services is not mandatory. o An item mall will be available for users to purchase equipment in the future. o More information regarding these features will be available on the website or the Requiem: Bloodymare forums in the near furture. Więc będzie F2P. |
Nie na mój złom.
|
Gra piekna, tylko nie wiadomo czy bedzie reset wszystkich kont na koniec OB.
|
fajnie sie zapowiadala ale okazal sie szajsem.Moje skromne zdanie
|
kolejne skosnookie gowno stworzone wg tego samego schematu co lineage 2, silkroad, knight online, ryl, archlord, perfect world, rf online, fury online, metin i jeszcze 666 innych gier ktorych nazw nie kojarze =)
|
Cytuj:
@2up Muszę ci niestety przyznać rację, gra nudzi się dość szybko. |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:07. |
Powered by vBulletin 3