![]() |
Problem z Internetem
Witam!
Mam Lifeboxa, internet 1 mega. Podł±czone s± do niego 3 komputery, w tym u mnie 2 i 1 dla upierdliwego s±siada, który cały czas ¶ci±ga i nie daje mi grać -.- Czy jest jaki¶ sposób aby ograniczyć mu ł±cze z mojego komputera? I czy jest jaki¶ program do mierzenia przepływu danych ze wszystkich 3 komputerów? Z góry dziękuję :D |
Ja jak tak miałem,to odpinałem gnojowi kabel ^^ "Panie,Awaria" Spróbuj :P Jaki¶ czas będzie działać. Gorzej,jak się skapnie.
|
hmm
a jak ma bezprzewodowo? xd
|
Zobacz, czy w ustawieniach live boxa nie możesz mu czego¶ ograniczyć, ew zablokować port, z którego korzysta do pobierania.
|
Z tego co się orientuję to udostępnianie neta s±siadowi jest nielegalne (no przynajmniej tak było jaki¶ czas temu), ale to inna bajka... wł±cz filtrowanie adresów MAC w panelu Liveboksa - jego wpisuj jedynie, gdy chcesz mu dać dostęp do neta.
|
chociażby firewallem mozesz go odci±ć :P ale jak ograniczyć to niestety nie wiem.
|
Program ¶ci±gnij co się nazywa WINGATE.
Napisz czy o to Ci chodziło i czy Ci działa. |
Jezeli az tak ci to przeszkadza, to przestan od niego brak kase za neta i mu go odetnij.
Jezeli chcesz miec od niego kase to musisz sie liczyc z tym, ze bedzie dalej sciagal. |
Cytuj:
Ja się tym nie przejmuję i po zmianie tego ich ¶miesznego modemiku dzielę routerem. |
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:49. |
Powered by vBulletin 3