Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Umagicznianie broni kamieniami (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=179530)

Gawroon7 19-06-2008 16:13

Umagicznianie broni kamieniami
 
Ej, bo ja po upie 8.11 sie gubie ! Wiec mam pytania:

1. Gdzie mozna kupic te magiczne kamienie i za ile
2. czy da sie je wylootowac
3.JAK umagicznic bron
4.czy kazda bron sie da umagicznic ( np strzaly )
5.Co robia takie bramki w temple ? Bo one sa niby od kamieni
6.Oplaca sie umagiczniac np axa, jesli to dziala na 1000 hitow
7.To dziala na 1000 hitow czy ktos mi zle powiedzial?

cipek13 19-06-2008 16:26

1. U sorca i druta któży mają wiekrzy lvl nisz 30
2. NIE
3. Sam nie wiem
4. nie wszystkie ale strzały można
5.tam można tworzyć te kamienie
6. Tak
7. Tak 1000

TaTaskers 19-06-2008 16:26

Dobra zaraz ci wszystko napisze... i dam edita.

1. Kamieni w sklepach kupić nie można, sprzedają je co niektórzy druidzi i sorecerowie, którzy je zrobili.
2. Można, ale lecą bardzo rzadko tylko z Dark Magiciana, który zazwyczaj ma wsparcie Hero... (więc zasadniczo nie)
3. Gdy masz już zaczarowny kamyczek to kikasz PPM na niego i wybierasz use with... i nakierowujesz celownikiem na wybraną broń
4. Nie, strzał nie da się tak zaczarować, wyłącznie bronie (to chyba z 1 i 2 areny i 3 inne, z każdego rodzaju tzn. sword, axe, mace)
5. Mogą przez nie przejść tylko Druidzi i sorcowie, wtedy teleportuje ich na taką wysepkę, gdzie jest taki ołtażyk, w tedy klikasz Odpowiednim kamieniem na niego i dostajesz zaczarowany kamień. (możesz się na nia przeteleportować, tylko i wyłącznie jeśli jesteś druidem lub sorcem, masz 30 poziom i posiadasz konto premium.
6. Tak, ale tylko jeśli umagiczniłeś na potworka, słabego na ten żywioł i zamieżasz expić tam przez długi czas, bo to nie jest 2h expienia tylko okolo 4-5.
7. W tym masz racje, ma on 1000 ładunków

Gawroon7 19-06-2008 17:49

A ile kosztuje taki kamyczek mniej wiecej i skad sorcowie je biora?

Tzn jak je robia? Biorą small stone jada na wyspe i juz ? czy moze jakies inne kamyki.

Aha czyli nie a da sie wszystkich borni , tylko te z aren ( razem ich jest 9 bodajże ) i 3 inne co razem daje 12 broni?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:17.

Powered by vBulletin 3