![]() |
[anime]
Nie mam co oglądać :< może jakieś propozycje?
|
Seirei no moribito ;> Jezeli lubisz klimaty fantasy.
A moze powiesz, jakiego typu anime lubisz? :> |
Death Note/Ergo Proxy/Gumisie? xD
|
mmm....Komedie i anime typu "Death Note"/"Melancholy of haruhu suzumiya"
sprawdzałem tego tenngen toppa coś i za cholerę mi sie nie spodobało nie wiem jakim cudem zdobyło to nagrode... Nawet anime z św. trójcy shoenów obejrzałęm : D |
Zależy co oglądałeś. Jeśli komedię do zapewne obejrzane już Clannad, Green Green, oraz Ah! My Goddess dla odmiany.
|
dobre te Clannad :D?
|
No clannad jest dosc popularny i podobno niezly.
|
Jak ktoś napisał: Ah!My goddes i Zero no Tsukaima
|
Afro Samurai
całkiem niezle ;o |
| Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23. |
Powered by vBulletin 3