Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Otaku (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=231)
-   -   [anime] (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=180516)

Rayza 23-06-2008 22:01

[anime]
 
Nie mam co oglądać :< może jakieś propozycje?

Tompior 24-06-2008 09:09

Seirei no moribito ;> Jezeli lubisz klimaty fantasy.

A moze powiesz, jakiego typu anime lubisz? :>

Xevixon 24-06-2008 11:19

Death Note/Ergo Proxy/Gumisie? xD

Rayza 24-06-2008 13:38

mmm....Komedie i anime typu "Death Note"/"Melancholy of haruhu suzumiya"


sprawdzałem tego tenngen toppa coś i za cholerę mi sie nie spodobało nie wiem jakim cudem zdobyło to nagrode...
Nawet anime z św. trójcy shoenów obejrzałęm : D

Nari 24-06-2008 20:37

Zależy co oglądałeś. Jeśli komedię do zapewne obejrzane już Clannad, Green Green, oraz Ah! My Goddess dla odmiany.

Rayza 24-06-2008 21:09

dobre te Clannad :D?

Tompior 25-06-2008 14:15

No clannad jest dosc popularny i podobno niezly.

Juzefek 26-06-2008 21:59

Jak ktoś napisał: Ah!My goddes i Zero no Tsukaima

_Omen_ 24-07-2008 12:57

Afro Samurai

całkiem niezle ;o


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:23.

Powered by vBulletin 3