![]() |
Minotaury
Witam.
Mam pytanie: Czy 18 knightem skile 70/70 eq c helm, medusa, sserpent sword p set dałbym radę na minosach w jaskiniach tam gdzie się respi the horned fox? Wziąłbym bp health i mana potkow. I ile bym miał z tego kasy gdybym brał wszystkie rzeczy które da się sprzedac do lootbaga? Z góry dziękuje za odpowiedź. |
W podziemiach dasz sobie rade bez problemu poniewaz wystepuja tam pojedyncze respy. Jednak w samym towerze na +2 +3 ... Juz jest wiekszy mass i mozesz miec problemy z powodu malej ilosci heltha;)
|
Dzieki...
A dałoby rade zarobic dziennie ~15k ? Dziennnie gram ok. 8-10h jbc. |
Hmm ciezko mi stwierdzic:)
Ale mysle ze masz szanse, musisz tylko zbierac wszystko do lootbaga i modlic sie zeby nikt go nie ukradl: ). Warto by bylo tez zainwestowac w Obsidian Knife. |
Jezeli z lootbagiem to przez te 8h wyciagniesz 30k+ lekko, do tego skorki z minosow :). Wez moze z 2bp hp na taki dluzszy "hunt"
|
Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:24. |
Powered by vBulletin 3