Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Jak wyjśc?? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=1869)

Xpeu 01-12-2003 21:07

Jak wyjśc??
 
Jestem początkują\cy w Tibii i nie wiem jak wejść po drabinie :-) Czy ktoś mi powie??

nightkin 01-12-2003 21:48

Po prostu zrob na niej "Use".

n3m3s!s 01-12-2003 22:14

lub przytrzymaj ctrl i cliknij lewy klawisz myszki pod drabina.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:57.

Powered by vBulletin 3