Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   PaCC (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=19101)

Reco-druid 08-12-2004 20:39

PaCC
 
Witam,

Czy zeby wplacic na konto bankowe kase na PaCCa musze miec ukonczone 18 lat czy nie?

Dr.Unknown 08-12-2004 20:46

A czy musisz mieć ukończone 18 lat, żeby mieć konto? Nie, no właśnie.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:01.

Powered by vBulletin 3