Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Gothic Fans (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=252)
-   -   Która? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=192092)

Wyciszony 09-09-2008 00:02

Która?
 
Która część Gothica najbardziej przypadła wam do gustu? Oprócz głosu w sondzie, rąbnijcie też pościucha!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:48.

Powered by vBulletin 3