Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Mieszkaniec W Carlin ! (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=196813)

Matniak 02-11-2008 13:05

Mieszkaniec W Carlin !
 
Gdzie znajduje sie teleport w Carlin w którym stajemy się mieszkańcami Carlin?

Ze'To 02-11-2008 13:09

zastanówmy się... czyżby pod świątynią?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.

Powered by vBulletin 3