Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Camera Obscura (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=265)
-   -   Kilka zasad (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=198673)

Martka 22-11-2008 19:35

Kilka zasad
 
Na początek chciałam wyrazić swoją wielką radość z tego, że (wreszcie!) zebrało się tyle osób, abym mogła stworzyć forum : ) Aby nie było zbytniego bałaganu, proszę, abyście się stosowali do kilu zasad:

1. Wszystkie opinie na tym forum, są subiektywnymi odczuciami wypowiadającego się i nie może on być za to w żaden sposób dyskryminowany ani obrażany.

2. Argumentacja. Wolałabym, abyście uzasadniali swoje opinie i unikali krótkich, nie wnoszących do tematu postów.

3. Najważniejsze- kultura. Żadnych przekleństw, obrażania innych i tym podobnych.

Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się stosować do tego krótkiego regulaminu. Pozwoli to na uniknięcie bałaganu i umożliwi prowadzenie kulturalnie dyskusji. Dziękuję : )


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13.

Powered by vBulletin 3