![]() |
Kilka zasad
Na początek chciałam wyrazić swoją wielką radość z tego, że (wreszcie!) zebrało się tyle osób, abym mogła stworzyć forum : ) Aby nie było zbytniego bałaganu, proszę, abyście się stosowali do kilu zasad:
1. Wszystkie opinie na tym forum, są subiektywnymi odczuciami wypowiadającego się i nie może on być za to w żaden sposób dyskryminowany ani obrażany. 2. Argumentacja. Wolałabym, abyście uzasadniali swoje opinie i unikali krótkich, nie wnoszących do tematu postów. 3. Najważniejsze- kultura. Żadnych przekleństw, obrażania innych i tym podobnych. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się stosować do tego krótkiego regulaminu. Pozwoli to na uniknięcie bałaganu i umożliwi prowadzenie kulturalnie dyskusji. Dziękuję : ) |
| Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:13. |
Powered by vBulletin 3