Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Kogo Wybrać (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=199669)

Hawczyk 02-12-2008 17:18

Kogo Wybrać
 
Witam
Niedawno zacząłem grać.Niedługo wychodzę z rooka i mam problem kogo wybrać ( wiem już było 892938 takich tematów ale żaden mi nie pasuje B)).
Mam trochę lagi nie jestem allegro kid i nie będzie mln na początek.
Nie lubię ciągle biegać do depo i z powrotem żeby coś odłożyć.
Gram codziennie po 5-6h pacc'a szybko nie będzie.
Lubię szybko expić (może byc waste).
Proszę oraz o szczególny opis gdzie expić (tą profesją xP)

P.S
proszę bez komentarzy typu "żal 9999 temat :baby::baby: " :P

P.S 2
Gram na Danubi (pvp server) ceny są dość tanie i server nie jest aż tak przepełniony (tzn. nie ma kolejek i prawie nikogo nie spotkałem na rook'u).

PLZ (proszę już było 3 razy^^) o szybką odpowiedz :).

Mosted 02-12-2008 17:37

Moim zdaniem powinieneś wybrać pala do depo nie musi chodzi często ( 30 royalek starczy na 1h expa) ale minusem jest to ze szybko się nudzi :S a jeśli chodzi o waste to praktycznie zawsze wychodzi +:p

_Samuraj_ 02-12-2008 18:33

#Up
Ale nie rozumiesz że na początek nie weźmie tych 30 "royalek" i będzie musiał biegać co kilkanaście minut do depo...

#Topic
Doradziłbym Ci Knight'a, fakt mówią teraz że Knight sux itp.
Ale ma swoje plusy(nie będę wymieniał bo są takie tematy)
Jest dość łatwy w "obsłudze".

Masz tu poradnik(jeśli będziesz grał knight'em): http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=169498

Jeśli będziesz wybierał Knight'a a na rooku biłeś z sworda to bierz sworda i tak z innymi typami broni :)

Wasil 02-12-2008 20:59

Mowisz ze nie bedziesz mial mln. na start xD ale zaraz potem piszesz ze moze byc waste. Jak chcesz waste i szybki exp to sorc/druid bo ogolnie nie napisales ze Pacca wogole nie bedzie ;p ale znowu napisales ze masz lagi to wykluczamy opisane 2 wyzej profesje ;p Chcesz szybko expic ok Palladynowi teraz az tak lagi nie beda przeszkadzac bo ma tarcze (choc ja gry pallem z lagami sobie nie wyobrazam ;p). I znow napisales ze nie lubisz wracac co chwile do depo wiec pall odpada. Hym pozostal nam Knight ale jak napisales "ta profesja" musi szybko expic (nie dyskryminuje tu Knighta ;p) wiec tez odpada ;p Sorki ale zadna profesja nie pasuje do Ciebie przykro mi ;p

Pozdrawiam

Makasto 02-12-2008 21:04

#up



wszytsko wytlumaczone- koniec tematu?:P










bierz knighta :d


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.

Powered by vBulletin 3