Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Prosze szybko o odpowiedz!!!! (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=2013)

Hahahah 08-12-2003 17:05

Prosze szybko o odpowiedz!!!!
 
CZy da sie jakos pozbyc domku ??
Prosze o odpowiedz jak najszybciej!!!

Dejvo 08-12-2003 17:11

Oczywiście, że się da, musisz wystawić go po prostu na aukcję ... aukcje domków są na:
www.tibia.com/community/hauses/ (tak masz wchodzić)

Tam wybierasz swiat i jeżeli dąłeś domek na aukcję to będzie tam wyświetlony

Magus 08-12-2003 17:24

@ Dejvo, a w jednym poscie sie nie dalo??
@Hahahah - ,mzona tez przepisac domek na kogos innego.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:57.

Powered by vBulletin 3