Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Problem z tibią. (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=210277)

RyanLis 30-03-2009 00:08

Problem z tibią.
 
mam problem z (nie wiem jak to nazwac) rozdzielczoscia? nie wiem czy to slowo pasuje. ta czesc w ktorej widac cala gre jest mala i nie moge jej rozszerzyc chociaz wczesniej bylo dobrze jak to zmienic?

Rybzor 30-03-2009 00:54

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez FAQ > klient Tibii
P: Okno dialogowe (Deafult, Czat) zasłania mi pół ekranu i nie mogę go zmniejszyć. Co mam robić?
O: Options => Graphics => Advanced => Odznacz pozycję “Don’t strech/shrink the Map”.

No, na nast raz poszukaj.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:29.

Powered by vBulletin 3