Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Inne (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=19)
-   -   Addon items (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=210354)

Mielosz 31-03-2009 00:47

Addon items
 
Witam

Chciałem się zapytać jakie macie propozycje co do miejscówek gdzie można pofarmić różne itemki addonowe? Największy dla mnie problem stanowią łapy wilków i niedźwiedzi, farmienie tego diabelstwa spędza mi sen z powiek, chcę też zaznaczyć że nie mam zamiaru kupować takich rzeczy... szkoda kasy i trzeba sobie też jakoś urozmaicać grę :)

Moje skromne propozycje:
Honeycombs- raczej Darashia ewentualnie "ul" przy AB
mino leathers- Piramida koło Darashi oraz Mint

Virlan 31-03-2009 00:58

Ja z kolej chciałbym zapytać się o chicken feathery, jakaś miejscówka żeby tego dużo było, bo nie mam ochoty latać po ludziach, którzy sprzedają po 5 sztuk ;/.

Co do mino leather, nie najgorsze są tez minosy na foreign quarter w Yalahar. Natomiast co do łap wilków i niedźwiedzi, to nie mam zielonego pojęcia.

boniedwa 31-03-2009 02:37

Okolice thais, tam jest troche niedźwiedzi i wilków, a kurczaczków jest całkiem sporo w north port.

Gonzo 31-03-2009 07:27

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Virlan (Post 2510230)
Ja z kolej chciałbym zapytać się o chicken feathery, jakaś miejscówka żeby tego dużo było, bo nie mam ochoty latać po ludziach, którzy sprzedają po 5 sztuk ;/.

Co do mino leather, nie najgorsze są tez minosy na foreign quarter w Yalahar. Natomiast co do łap wilków i niedźwiedzi, to nie mam zielonego pojęcia.

Kiedyś, jak robiłem tego addona (w 2007 roku jeszcze) to stworzyłem postać na Rookgaard, w ciągu 4 godzin miałem 100 chicken feathers, zdobywałem w południowej części wyspy. :)

Co do mino leather - minosy na Kazordoon
Łapy - tak jak kolega up powiedział, okolice Thais.

Jagred 31-03-2009 09:27

Cytuj:

Kiedyś, jak robiłem tego addona (w 2007 roku jeszcze) to stworzyłem postać na Rookgaard, w ciągu 4 godzin miałem 100 chicken feathers,
Duzo ludzi tak robilo, i teraz Cip niestety zmniejszyl ilosc kurczakow na rooku.

Co do kurakow na mainie polecam northport

Avidek 31-03-2009 10:59

Cytuj:

Największy dla mnie problem stanowią łapy wilków i niedźwiedzi
Na polnoc od Thais jest dosc sporo wilkow i miskow, zazwyczaj po lapki wybieram sie wlasnie tam.

Honeycomby mozna tez loocic w jaskini waspow na poludnie od Thais, chicken feathers jak juz wyzej wspomniano w Northport lub od biedy w Greenshore. Mino leather na wiezy niedaleko Kazo, piramidzie na polnoc od Darashii lub oczywiscie w Mint.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:55.

Powered by vBulletin 3