Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Kilka pytan odnosnie gry (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=213833)

Pepsa 20-05-2009 21:34

Kilka pytan odnosnie gry
 
Witam,
Nie gralem w tibie od roku i postanowilem znowu zaczac...
I mam pare pytan:
Ktora profesja sie szybciej expi? Knightem czy Paladynem?
Czy to prawda,ze paladynowi leci szybciej distance fighting, niz knigtowi skill meele?
Jaki serwer(pvp) moglibyscie mi polecic?
Dodam, ze zamierzam kupic pacc tak gdzies na okolo 35 poziomie.

Przepraszam,ze bez pisze bez polskich znakow,ale taka mam klawiature..


Pozdrawiam pepsa

Edwardo 21-05-2009 16:39

Ktora profesja sie szybciej expi? Knightem czy Paladynem?
Jak umiesz expić to tą i ta ale polecam palka

Czy to prawda,ze paladynowi leci szybciej distance fighting, niz knigtowi skill meele?

Tak, to prawda
Jaki serwer(pvp) moglibyscie mi polecic?

Jeśli chcesz szybko zdobyć eq bez wiekszych trudnoścy wybierz stary pvp, jesli nie, to nowszy. Szukaj takich gdzie nie ma wojen, PA itp. Polecam Xerene, tylko że na facc arena jest ciężko :D

Azdragor 21-05-2009 17:32

Która postać szybciej expi: z mniejszym lvl pal, a z większym lvl lepiej gra się knightem i tez szybciej expi.

To prawda że Paladynowi szybciej leci distance fighting ALE paladynowi kończą się kamyczki wiec to się wyrównuje z skillowaniem np. sword fighting

Polecam serwer: Thoria! Nowy server nawet mały hight lvl około 220 , dużo polaków i mało domków wykupionych.

Ja polecam ci grać knightem jeżeli będziesz chcieć miec większy lvl.

Arcan 21-05-2009 18:49

Nie zgodzę się z tym co napisał Azdragor.
Zdecydowanie szybciej się expi paladynem, chyba że zamierzasz ustawiać bota na noc.
Skillowanie knightem to męczarnia:
Cytuj:

Knight to raise melee from 15, 100% to 80 = 218h, 54m, 32s.
Time for 1% at skill 15 = 0h, 0m, 1s.
Teraz spójrz na szybkość skillowania paladyna:
Cytuj:

Paladin to raise distance from 15, 100% to 80 at 20% blood/spark hits ≈ 106.4bp of bolts or 118h, 12m, 14s training.
1% at skill 15 ≈ 0bp of bolts or 0h, 0m, 0s training.
Paladynem skillujesz wydajnie nawet expiąc, czego nie można powiedzieć o knight'cie.

Co do kamyczków, to chyba warto zaopatrzyć się w nie i skillować 2 razy krócej.

Vil 21-05-2009 19:23

Szybciej moze expic gracz a nie klasa. Jesli nie potrafisz wykorzystac mozliwosci jakie daje klasa, najwiekszy imbalans nie wbije expa za ciebie.

Nie wspominajac juz o tym, ze jesli dobierasz klase pod wzgledem tego jak szybko moze expic, to jest to z deka smutne.

Azdragor 21-05-2009 21:45

Poczytaj sobie różne tematy związane z Knightem i Palem i zdecyduj.

A co do serwera to jeszcze raz polecam: Thoria !

Shadron 21-05-2009 21:50

Ja polecam knighta,ciężko się skiluje ale potem dobre hity.Właśnie nim gram,pomimo tych tematów ''Knight Jest Cienki'' W sprawię świata Unitera.

Azdragor 22-05-2009 14:42

No jeśli ci chodzi o światy non-pvp to KNIGHT i serw: Unitera

Gholit 22-05-2009 15:22

Unitera? Przecież to amerykański serwer. Będą duże lagi i opóźnienia w chodzeniu, jeśli niezauważalne na niskim poziomie, to ujawnią się wraz z wzrostem szybkości naszej postaci.

Tomcio Pall 22-05-2009 19:59

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Azdragor (Post 2548069)
Polecam serwer: Thoria! Nowy server nawet mały hight lvl około 220 , dużo polaków i mało domków wykupionych.


Większej głupoty nie słyszałem. Sam gram na Thorii i chyba od początku serwera są tam wojny. Sam walczę i wiem jak wygląda gra na tym serwerze. Albo wbijasz 80~ lvl i idziesz walczyć, albo przy odrobinie szczęścia dołączysz do Luminarium co da Ci szanse expienia. Inaczej nie da rady żyć na tym serwerze. Ostatnia wojna trwa już parę miesięcy i bardzo często jest robione PA, przez co raczej trudno tam coś ugrać. Ten serwer nie ma przyszłości. Zresztą trudno tu o cokolwiek nawet o P Seta.

Thorie odradzam!!!!!


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:31.

Powered by vBulletin 3