Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   problemy z grafika ;] (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=217732)

^RautaRehki^ 16-07-2009 14:54

problemy z grafika ;]
 
Witam
mam nadzieje ze dobry dzial, jak nie to sry :P
Dzisiaj w tibi wyskoczyl mi jakis error :P i po ponownym zalogowaniu na ekranie mialem takie kropeczki/piksele :P Tzn czym ciemniej tam bylo ich wiecej ;p No i niestety nie moge teraz tego naprawic zeby to bylo ok :P


Moze wy wiecie jak to naprawic?


Ps. Jak nei wiecie o co mi chodzi to zrobie Wam screena ;>

Macko121 16-07-2009 15:02

Options->Graphics->Advenced i zaznacz Show Light Effects.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:56.

Powered by vBulletin 3