Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Potwory (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=17)
-   -   Ghostland (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=21935)

kawa 02-01-2005 14:51

Ghostland
 
mam pare pytan

1) Czy z levem 13 i skilami 53(prawie 54)/54 i 3 mlevem moge isc do ghostlandu??
2)Czy powinienem dalej trenic do mleva 4?? (Chodzi o trenienie, aż "naturalnie" zdobede 4 mlev)
3)Mam serpent sworda, dvarwen shielda, nobla, plate legsy i crown helma, scarfa. Czy powienienem coś dokupic??
4)Jakie i ile run powienienem wziasc na hunta do ghostlandu?? Teraz i z 4 mlevem i lepszymi skilami

Oczywiscie jestem knightem

Z góry dziękuję.

lol3 02-01-2005 15:42

ja bym se kupil FS'a no twoim miejscu i nie chodzil do ghost landu bo sa tam trapy i miejsca z DS'ami. Daj se spokuj twoj lev i wogule nie ma szans aa i zapewno wypieorzy cie z tamtad jaki High lev

Rangers 02-01-2005 15:46

nic nie musisz dokupywac jako knight dasz sobie spokojnie rade kup pare hmm jakbys mial problemy i po kłopocie :)

Gold Dragon Knight 02-01-2005 15:49

kupić se pare HMM i IH i możesz iśc
Ale jak jesteś na świecie PvP to radze nabić wyższt level

Wilq 02-01-2005 15:50

Poczekaj do 4 mlvl, glownie wez UH i HMM, jak nie znasz tego miejsca to idz za pierwszym razem z doswiadczonym graczem, bo ds'y tylko czekaja... :P
Pozdro

Thero 02-01-2005 15:50

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Rangers
nic nie musisz dokupywac jako knight dasz sobie spokojnie rade kup pare hmm jakbys mial problemy i po kłopocie :)

OMG. Robisz sobie jaja czy naprawdę nigdy nie przekroczyłeś 10 lvl bo 'przerzucasz sie na palla'? Na takim lvlu możesz na powierzcni psy pozabijać i raty, albo na filmie oglądać, radzę zrobić jakieś sensowne skille(70/70) 20 lvl i możesz iść na mass hunt rycem z kilkoma bp uhów, przynajmniej ja tak zrobiłem i bardzo dobrze szło, nie radzę eyzykować wcześniej..

Sasek62 02-01-2005 16:03

buhahah
 
ehkem..Ja od poczatku na mainie tam expie a DS Ghoule FD sa pod ziemia na takim lvlu isc na gore i szukac dzury obtoczonej kamieniami mas tu wykaz do h**a

Powierzchnia:Poison spider,Rat,Cave rat,Slime
Podziemia 1 poziom Skeleton,Ghoul,Demon Skeleton
Podziemia 2 poziom Demon Skeleton,Fire Devil,Ghoul
Podziemia 3 poziom:Chyba Giant Spider

Objasnienia:Fire Devil i Ghoul są w oddzielnej jaskini,Demon skeleton tez a GS? nie wiem nie szlem szkoda Chara

I jeszcze jedno ja gram na PvP i problemow nie ma trzeba tylko sluchac High lvl

leave=opusc
this place=to miejsce
im hunting there=ja aktualnie expie lub łowie(nie wiem dlaczego tak na polski wychodzi :P)

A pozatym n00bku skorzystaj z magicznego przycisku "szukaj"
albo zobacz w tym forum "&™Mapa Respawnu by Hegemmon&™

Scream 02-01-2005 16:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Thero
OMG. Robisz sobie jaja czy naprawdę nigdy nie przekroczyłeś 10 lvl bo 'przerzucasz sie na palla'? Na takim lvlu możesz na powierzcni psy pozabijać i raty, albo na filmie oglądać, radzę zrobić jakieś sensowne skille(70/70) 20 lvl i możesz iść na mass hunt rycem z kilkoma bp uhów, przynajmniej ja tak zrobiłem i bardzo dobrze szło, nie radzę eyzykować wcześniej..

hummm.... ja sorcem skille 19/24 eqp: cruz helmet k-arm p-legs guardian shield dosc gladko bije ghule z skull staffa i wychodzi mi to troche taniej niz jak bym hmm uzywal (29lv 32mlv). na gl widzialem nawet 8lvlena poziomie ghuli(ale nie widzialem jak walczyli) a widzialem jak knighci na 11lv na ghule chodzili i im to sprawnie szlo.

Shardzik 02-01-2005 16:56

GL jest oplacalny, jezeli wiesz gdzie chidzisz, szczegonie poleca sie sie GL na swiatach NON PvP, NAjlepiej walczyc tam bronia dwureczna (war hammer) poneiwasz neiumarli ssaja zycie nie da sie go dac na shielda,na pczatek omijac ghoule i slimy, DS'y, GS'y, i banshee, i FD, expic na "szkjeletach" i "pojson spajderach" nei można zapomnieć o wędce, można tam sporo osiagnac

slimaczek 02-01-2005 16:58

Na ghostland się bardzo fajnie expi, znam miejsce gdzie jest respawn ghouli.. tyle że to jest taka jaskinia w kształcie krzyżówki, respawny ghoula sa po lewej na górze. Exp idzie wolno ale za to jaki loot. Mam prawie taki sam equip i troche lepsze skille jak ty i mi uhy wcale nie schodza (ale trzeba miec food)

Sir Jarema 03-01-2005 18:57

Myslę, że spokojnie dasz radę, o ile zachowasz rozsądek. GL nie jest tak niebezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Chociaż za pierwszym razem naprawdę dobrze by było iść z kims, kto już zna teren. Są miejsca, gdzie można spokojnie zejść i natłuc szkieletów jak świń, ale są i miejsca, gdzie mozna wdepnąć be ratunku. Generalnie radzę jak najszybciej zrobić 4 mlvl, ze skillbarem to nietrudne, i nie szarpie tak nerwów. chodzi tu nie tylko o UHy, ale także GFB, które są niezastąpione, kiedy obskoczy cię jakaś większa banda wysysaczy.

ciemne dropsy 03-01-2005 19:25

Taa warto dopowiedziec ze gl jest prawie zawsze pozajmowany... Znam Praktycznie GL do poziomu -4 i zawsze kiedy tam ide to ktos expi...

Thero 04-01-2005 08:24

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Sir Jarema
Myslę, że spokojnie dasz radę, o ile zachowasz rozsądek. GL nie jest tak niebezpieczny, jak mogłoby się wydawać. Chociaż za pierwszym razem naprawdę dobrze by było iść z kims, kto już zna teren. Są miejsca, gdzie można spokojnie zejść i natłuc szkieletów jak świń, ale są i miejsca, gdzie mozna wdepnąć be ratunku. Generalnie radzę jak najszybciej zrobić 4 mlvl, ze skillbarem to nietrudne, i nie szarpie tak nerwów. chodzi tu nie tylko o UHy, ale także GFB, które są niezastąpione, kiedy obskoczy cię jakaś większa banda wysysaczy.

Dokładnie, są takie zejścia w które wchodzi i nie ma już ratunku, a to gs, a to kilksa dsów, i to nawet z najsłabszych jaskiń są takie zejścia, jeżeli nie masz przwewdnika to możesz postudiopwać trochę filmów, których jest sporo o Gl.

Gensioorek 04-01-2005 15:41

straszycie ludzi !!!
 
Na twoim levelu ja juz sie na ghoulach i scorpach krecilem ale mialiem juz uhy i hmmy na wszelki wypadek ale jak chcesz tam isc pierwszy raz to radze ci zalatwic DOKLADNĄ mape ghostlandu jak tam bylem pierwszym razem to sie w*******ilem na GS'a

ciemne dropsy 05-01-2005 16:36

Tak jezeli gs bije nawet 200+ czyli policz sobie na ile shotow by cie wzial :)

Gohan Demon 05-01-2005 16:53

ah te gsy
 
ta tez wlazłem w tą NIECHCIANĄ jaskinie ;( whodze kraty i hugo od huga p spideruw ide dalej no i co GS X( niemialem tyle szczęscia zeby przezyc wiecie sorc na 24lvl 1 hit i leze :confused: i dednelem tracąc okolo 30k

szopenfeldziarz 05-01-2005 20:50

Fałaszywe zejścia
 
Ktoś tu wspominał fałszywe zejścia? WTF? To znaczy schodzisz i pojawia się napis "hahahaha, false hole"? :)

Sir Jarema 05-01-2005 22:45

LOL

to pola, które wyglądają jak zejścia, ale możesz po nich spacerować, ile dusza zapragnie, bo w dół nie spadniesz. Poza tym w tej samej sali jest też inne zejście, tu na szczęscie nauczyłem się na błędzie kogo innego :P Też można je w sumie nazwać fałszywym, na tej samej zasadzie co "Fałszywy krok" ;)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:18.

Powered by vBulletin 3