Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Tajemnice Rookgaardu (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=13)
-   -   zagadka - rookgard (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=220275)

Mikrykozak 27-08-2009 18:09

zagadka - rookgard
 
Chcecie mi pomóc ja rozgryźć ? Wiec sluchajcie:


A więc nie skupiaj się na jednym punkcie zabicia potwora, ważne jest jak zabijasz potwora.
Czasem słabsze potwory są mocniejsze.
Darz szacunkiem npc, bo oni są tu od począdku: Seymour, jest szczególnie lubiany wśród tibiańczyków - to on zawsze się daje coś za boxy od "minosów"
Po co mu tyle czystych pudeł?
Najciemniej jest pod latarnią ale nie zawsze masz przy sobie line, plecak, picka oraz piłkę (jaką piłkę)

Spike sword jest do zdobycia- Dnia 27 sierpnia zostały otwarte drzwi od mino hell- ale co? co z ghoulem? wyszedł na chwile? a może drzwi wogóle nie są zamknięte a mur jest słaby.

Przepraaszam, wiem że liczyłeś na więcej, ale przemyśl te słowa - a wiedziałeś że aż 184 osoby posiadają spike swordy?
Gmowie o tym wiedzą, ale udają że nie wiedzą, mają dobre układy z graczami, a może quest zostanie zamknięty?

Naprawde wiem że to jest trudne do zrozumienia, nic więcej nie mogę powiedzieć: na koniec dodam:
Hello.
Minotaur Mage sleep too...
Ghoul try to escape...
You think this is possible?
Yea.
Doors to minotaur mage was opened at:
...
27:08:09
Sword of Fury is available to get.
Sorry I can't tell anythink more.
Thanks for Game Master's
Thanks for friends.

_cineq_ 27-08-2009 18:33

ten twoj post jest napisany tak chaotycznie, az na tyle, abym go zignorowal.

Veliarth 27-08-2009 18:35

Będziesz łaskaw napisać to po polskiemu?

Erverse 27-08-2009 20:09

Thanks for Game Master's
Thanks for friends.


"anythink", "master's"
I niby kto to napisał? GM? Nikt kto dysponuje tak słabym angielskim nigdy by nie był gmem. A ten twój post jest ogólnie jakiś "pieprznięty".

Maxpixel 27-08-2009 20:14

Popisane coś nie wiadomo co gdzie kto... Blee Blee... ;) Któy z GMów to powiedział? ;)

Akkorin 27-08-2009 22:17

Chciał zaistnieć na forum udając "dobrze poinformowanego".

Ameriov 27-08-2009 23:31

Cytuj:

Przepraaszam, wiem że liczyłeś na więcej, ale przemyśl te słowa - a wiedziałeś że aż 184 osoby posiadają spike swordy?
Chyba wliczając main

Cytuj:

Dnia 27 sierpnia zostały otwarte drzwi od mino hell- ale co? co z ghoulem? wyszedł na chwile? a może drzwi wogóle nie są zamknięte a mur jest słaby.
27 sierpnia? Którego roku? Drzwi na MH były otwierane wiele razy i co z tego, skoro tylko te 1wsze.
A co ma do tego Ghoul to ja już totalnie nie mam pojęcia.
Cytuj:

Po co mu tyle czystych pudeł?
Nie TYLE. Potrzebne mu jest jedno, od Ciebie. Po co? To wiadomo po 2ch minutach rozmowy z nim.
Zagadką jest to CO włoży do środka i jak uda mu się to przetransportować.

~A/.

Lexii 28-08-2009 00:00

@Autor

Jesteś jak krowa dużo ryczysz a mało mleka dajesz i do tego słabego. Nic specjalnego ... i jeszcze te 180 mieczy~ ... ponad 180 osób go ma i nikt się nie skusił aby zrobić film jak expi z nim ? .... może jak z 3 osoby się zgadają to zrobią tajemnicę z posiadania ale nie ponad 180 osób <lol2> buhahahah...

szmerak_ek 28-08-2009 17:25

btw temat poruszany był x razy =/
Trochę schludniej byś to mógł napisać =/

Rav 28-08-2009 17:56

Cytuj:

ale co? co z ghoulem? wyszedł na chwile?
Cytuj:

Naprawde wiem że to jest trudne do zrozumienia, nic więcej nie mogę powiedzieć

wyszedl po papierosy do kiosku na moment

prawda nas wyzwoli <3

szmerak_ek 28-08-2009 18:00

Cytuj:

Quest "3 x 1" SOLED at 17.07.2009

I decided to take my little secrets to the grave. And unfortunately, this quest will never see the light of day.

1 x 3 - three boxes on the one.

I have no intention to spoil the climate Rook. I leave this task for rookstayers and wish them success.

17:23 You lose 54 hitpoints due to an attack by a minotaur mage.
ja widziałem takie coś w opisie jednego z graczy jak przypomne se nick dam znać

Flaorath 28-08-2009 20:13

Sezon ogórkowy jeszcze trwa...

Mikrykozak 29-08-2009 17:03

dobra huj nie wierzy wiekszosc ? To nie wierzcie prosze bardzo Wasza wola lecz jezeli nie macie nic inteligentnego do powiedzenia to po co zasmiecacie ? Zeby posty sobie nabic...? Ja za kazda pomoc bd wdzieczny bo juz jestem o krok od konca zagadki...

Old_Game 29-08-2009 17:41

@up

Uważaj żebyś po tym kroku nie wpadł to wody.

Ogest77 30-08-2009 21:58

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mikrykozak (Post 2635132)

a wiedziałeś że aż 184 osoby posiadają spike swordy?

Nie wiedzialem, a ty skąd wiesz ?

Mirahz 30-08-2009 22:04

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Mikrykozak (Post 2636741)
dobra huj nie wierzy wiekszosc ? To nie wierzcie prosze bardzo Wasza wola lecz jezeli nie macie nic inteligentnego do powiedzenia to po co zasmiecacie ? Zeby posty sobie nabic...? Ja za kazda pomoc bd wdzieczny bo juz jestem o krok od konca zagadki...

I co chcesz mi wmówić ze 184Osoby ukrywają się przed ujawnieniem że zrobili questa?... bo co? bo dostaną bana? że to niby bug czy jak? Dlaczego GM miał by to ukrywać i z kskądmieli by to wiedzieć? I z kskądmasz takie informacje z kosmosu?

Virtus360 15-09-2009 17:04

Cytuj:

Seymour, jest szczególnie lubiany wśród tibiańczyków - to on zawsze się daje coś za boxy od "minosów"
Po co mu tyle czystych pudeł?
Pozwol, ze cie oswiece:
http://img17.imageshack.us/img17/3049/littlepresent.jpg

Ameriov 15-09-2009 19:15

I jak już wiele razy powtarzałem jedyną zagadką jest to, w jaki sposób chce przekazać paczkę...
No i oczywiście co umieści w środku.
Król kazał mu zostać na Rookgaardzie wbrew jego woli, jak by ktoś nie wiedział.
Właśnie dlatego chce dać mu prezent, aby się w końcu zlitował.

Pedzik2009 15-09-2009 20:49

Taa.. ale co może przekazać królowi (to jakbyście prosili starych o 50 dych na impre) żeby się zlitował ; D? ja bym na jego miejscu dał co by go zachwyciło ( Król chyba ma pro,mega,ultra,hipo wymagania?;d) ta... ja bym dał to co jest naj cenniejszego na tej wyspie... chyba znacie odp. Spike to jedyna rzecz która jest nie dostępna a jest widoczna (prócz tasaka Toma). A jak przetransportować ? gdyby ta zagadka nie była od 8.2 to bym pomyślał o santiago ;d ale prócz jego lodzi rybackiej istnieje tez tratwa amber :d więc może ją do tego wynająć hehe ;d teraz to pisze co mi fantazja przyniesie póżniej popytam NPC ;]

edit : to mogła być dobra fabuła do questu ;d a w tym czymś na górze pojawia się nasz char który pomoga NPc i zdobywa jakąś nagrode ^^

Beh0lder 15-09-2009 21:06

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Ameriov (Post 2648040)
I jak już wiele razy powtarzałem jedyną zagadką jest to, w jaki sposób chce przekazać paczkę...
No i oczywiście co umieści w środku.

Powie oracle aby przerzuciła ją na maina...
A w srodku umiesci najnowszy numer "przyjaciolki"..
Nie no wy z nawet najmniejszego elementu fabuly zrobicie jakas mega zagadke/questa ktora/ktorego da sie rozwiazac... ehh


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:08.

Powered by vBulletin 3