Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Niusy (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=12)
-   -   Jesienna łatka 2009. (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=223798)

Slythia 06-11-2009 12:42

Jesienna łatka 2009.
 
CipSoft opublikował na swej stronie podsumowanie jesiennej łatki 2009:

Cytuj:

CipSoft ma nadzieję, że Twoja postać przetrwała atak zmutowanej dyni i jesteś już gotowy na jesienną łatkę, która właśnie nadeszła. W poprzednich zapowiedziach wszelkie nowe opcje zostały w skrócie przedstawione, więc na co czekasz?


Na początku spokojnie zapoznaj się z nowymi warunkami zmodyfikowanych typów światów. Są one określone przez kilka podstawowych cech, które odróżniają je od siebie. Jeśli chcesz się bezpiecznie bawić i jesteś zainteresowany walkami pomiędzy graczami jedynie za wzajemnym porozumieniem najlepszy dla ciebie będzie optymalny świat PvP (Optional PvP). Gracze lubiący dreszczyk PvP w dowolnym miejscu oraz czasie będą preferować kolejny z rodzajów światów. Na tym świecie, zwanym Open PvP, nadmierne zabijanie graczy jest regulowane przez system czaszek. Ostatni z rodzajów, a mianowicie Hardcore PvP zezwala na walkę pomiędzy graczami bez żadnych ograniczeń. Pamiętaj jednak, że pozostali gracze mogą użyć całkowitą swobodę PvP przeciw tobie.

Inną zmianą jest przebudowa systemu wojny. Na wszystkich trzech typach światów gildie mogą wypowiedzieć wojnę przeciwko sobie na z góry ustalonych warunkach, takich jak czas trwania, limit zabójstw oraz kara pieniężna. Jednak ponieważ wszystko to odbywa się na podstawie wzajemnego porozumienia nie musisz przyjmować deklaracji wojny. Możesz ją albo odrzucić, albo zaproponować całkowicie inne warunki.

Wraz ze zmianą typów światów oraz wprowadzeniem systemu wojen kilka innych zmian musiano przeprowadzić. Przykładowo na światach Optional PvP, postać nie może blokować innej postaci, chyba, że są one w stanie wojny. Trapowanie ma wiele negatywnych konsekwencji na wszystkich światach, więc lepiej opuść pułapkę jak szybko jest to możliwe, by ich i uniknąć.

CipSoft zaoferował także graczom możliwość przeniesienia postaci na inny świat gry, tak więc nie będą już one sztywno przypisane do miejsca ich powstania. Jednak jak już wspomniano, transfer postaci nie został jeszcze aktywowany. CipSoft chce dać trochę czasu, by wszyscy gracze mogli dokładnie zapoznać się z ograniczeniami, wymogami jak i oczywiście nowymi typami światów.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat wszystkich wprowadzonych funkcji oraz zmian zalecana jest lektura poprzednich zapowiedzi.

Łatka pobierze się automatycznie po zalogowaniu do gry. W razie jakichkolwiek problemów oraz trudności możecie pobrać nowego klienta z oficjalnej strony gry (klient Windowsa*, klient Linuxa)

Uwaga: W poniedziałek, 9 listopada, rozpoczęty zostanie specjalny, oficjalny temat dotyczący opinii o jesiennej łatce. Do tego czasu można użyć tematu do dyskusji graczy, by porozmawiać z innymi graczami na temat nowych funkcji i pierwszych doświadczeń po wgraniu nowej łatki.

Sprawdź wszelkie zmiany!
Pierwsza zapowiedź jesiennej łatki;
Druga zapowiedź, czyli regulacja typów światów.

*W przypadku klienta Windowsa w miejscu gwiazdek należy wpisać .exe.

Seeken 06-11-2009 13:32

bug jest z shieldem, myślę że dopiero jutro to naprawią ;/

Bartoszek^^ 06-11-2009 14:09

co te kurwy odjebaly ze skillami ?

niech ktos fast odpowie =.=

Kakuro 06-11-2009 23:22

Co z Tym shieldem jest? !! X( Wogule nie rośnie...

Archdevil Tarzan 06-11-2009 23:44

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Kakuro (Post 2682233)
Co z Tym shieldem jest? !! X( Wogule nie rośnie...

mi rosnie ;d

Slythia 07-11-2009 00:05

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Archdevil Tarzan (Post 2682241)
mi rosnie ;d

Błąd ten pojawił się tylko na światach Optional PvP. CipSoft już o nim wie, więc zapewne jego naprawa nie potrwa zbyt długo.

Seeken 07-11-2009 12:15

spoko,shield rośnie,tylko że strasznie wolno tak samo sword ;/ lepiej żeby chlopaki z cip~ bardziej się postarali bo to strata czasu na trenowaniu ;/ a wdzien nie bardzo idzie expic na faccu:confused::confused::confused:

Miro1995 08-11-2009 21:19

moge zapytac co to jest freez ?? B)B)

Edep 08-11-2009 22:32

Cytuj:

Oryginalnie napisane przez Miro1995 (Post 2683614)
moge zapytac co to jest freez ?? B)B)

taki dlugi lag


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:46.

Powered by vBulletin 3