Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Fake'i (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Do fake (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=225015)

Itukoni 03-12-2009 19:12

Do fake
 
Mógłby ktoś dać all sprity do fake? Chodzi mi też o czary itd. Byłbym wdzięczny :)

Arashel 03-12-2009 19:40

Już ci na PW wysłałem...
A tak btw. masz kutwa temat "Pomoc dla nowych fake'owców"...

@dałn
Chodziło mi o to że tam mogłeś iść wołać o pomoc...

Itukoni 04-12-2009 15:52

Tak, zaglądałem tam ale na rapidzie wygasło :(

Iron77 25-12-2009 22:53

mi też wyślesz?


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:08.

Powered by vBulletin 3