Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Zdjęcia (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=24)
-   -   [Gildia] New Folder - Olympa (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=232634)

Fire-Sylar 01-09-2010 19:11

New Folder - Olympa
 

Johanes19 01-09-2010 19:46

mi sie wydaje czy to znow foty z non-pvp?? :<

Fire-Sylar 01-09-2010 21:09


souldare 01-09-2010 22:33

dajcie jakies screny z questa

Fire-Sylar 02-09-2010 13:47


ubertime3 03-09-2010 01:07

Witam serdecznie użytkowników forum Tibia.pl.

Piszę, bo chciałbym was ostrzec o pewnym niebezpieczeństwie, jakie napływa ze strony wyżej postującego/wklejającego screeny użytkownika. Otóż ów człowiek dołączył do naszej gildii na Olympii (postać Fugesso) gdyż szukaliśmy vice-leaderów, wiadomo normalna sprawa.

Wnet ów człowiek zaczął fenomenalnie spamować na GC (teksty typu: "DAWAĆ!111 JAZDA JAZDA!1111 JAZDA!!111", "EJJJJJ CO TUUUU TAK CIHOOOOO!111111?////??///111" oraz "HLOPAKI IDZIEMY NA CHYDRY!11".

Wszystko było do zniesienia, dało się to ignorować ale w pewnym momencie ów człowiek wyskoczył z tekstem, że drugi vice-leader w naszej gildii to też jego postać (Yoko Te), którą rozwija botem, jednak nie uważa tego za botowanie bo tylko nią zarabia na swojego main chara.

Niestety muszę także wspomnieć o tym, jak polecił nam używać botów w celu wklejania w tym temacie screenów, z coraz to wyższymi levelami (chodzi np. o wbicie 5 lvli jednego dnia i wklejeniu zdjęć z tego wydarzenia).


Celem mojego posta (a także założenia tu konta, gdyż raczej więcej nie zamierzam pisać) jest przestroga uczciwych graczy Olympii a także graczy na innych serwerach na których gra ten użytkownik forum.

W każdym razie, jestem człowiekiem który wobec jakichkolwiek oszustw musi interweniować, także to robię.

Gorące pozdrowienia, Uber.

Fire-Sylar 03-09-2010 08:50

Heheheh szczerość za odejście z guild ^^
p.s. nie mowilem nic o tym aby ktokolwiek używał bota (by wbić ww 5 lvl'i ;p)
po prostu w tej guild się nic nie dzieje, nikt nie siedzi na GC itp. no to sorry ^^.
Mam second hara który boci (na rotach na pacc area które wiecznie są wolne)
easy ^^
I nie obsmarowuj mnie tak bo troche za długo na swoją reputke pracowałem aby ktoś mnie objeżdzał :)

Kod:

Wnet ów człowiek zaczął fenomenalnie spamować na GC (teksty typu: "DAWAĆ!111 JAZDA JAZDA!1111 JAZDA!!111", "EJJJJJ CO TUUUU TAK CIHOOOOO!111111?////??///111" oraz "HLOPAKI IDZIEMY NA CHYDRY!11".
1. Byłem jedyną osobą która pisała na tym GC (poza kilkoma osobami które czasami napisały OK/Nie/Nie mam)
2. Mój "spam" nigdy nie wygląda w przedstawiony przez ciebie sposób :)
3. O hydry zapytałem się 2x czy jest ek jakiś bo need na hyderki :)
4. Zapomniałeś wspomnieć że sam dostałeś bana za naruszanie Tibia Rules. ^^

Kod:

pewnym momencie ów człowiek wyskoczył z tekstem, że drugi vice-leader w naszej gildii to też jego postać (Yoko Te), którą rozwija botem,
Wiedziałeś o tym kiedy go dodawałeś desperacie :)

Kod:

Niestety muszę także wspomnieć o tym, jak polecił nam używać botów
NIKOMU NIE RADZĘ UŻYWAĆ BOTA NA MAIN HARACH ....

Jako że odszedłem z guild a nikt z niej nie ma zamiaru podtrzymywać tego tematu to proszę moda o całkowite usunięcie topic'a.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:12.

Powered by vBulletin 3