Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Potwory (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Trening na Gargoyle. (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=239103)

Dewko1993 18-03-2012 20:10

Trening na Gargoyle.
 
Witam.

Potrzebuję sprawdzone info nt tego, ile potrzebuję Dista, aby przebijać regularnie obronę Gargoyle na full defie ze Small Stones.

Z góry dziękuje, trening na Slimach mnie totalnie męczy.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:28.

Powered by vBulletin 3