Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   O wszystkim i o niczym (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=20)
-   -   SaW nieźle jedzie po psychice -.-" (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=29144)

Sir Otto 13-03-2005 19:53

SaW nieźle jedzie po psychice -.-"
 
Oglądaliście ten film? ja oglądałem i dziękuję cały czas koszmary i nieźle mam już PSYCHĘ zwaloną -.-". Pozatym chciałbym abyście mówili wy, mi wasze opinie o tak wspaniałym filmie :P.

Dla niekumatych..

Film zaczyna się od 2 gości Adama i jeszcze jednego doktorka którzy są przypięci do rur w jakiejś łaźience na podłodze leży "anonimowy" gościu z rozwalonym mógiem trzyma dyktafon w jednej ręce i pistolet w 2. I oni tam se gadają (dziwne nie wiedzieć czemu przy gościu w którym widać mózg -.-" tak jak by pani Jadzia z panią Elą popijały herbacie ^^). I okazuje się że sąw pomieszczeniu jakiegoś maniaka który "sprawdza" ich strach tzn film czy coś takiego.

Już nie pluć się ;P :P.

Czekam na wasze opinie o tym filmie i nieźle przejechał po psychice ^^ a myślałem że to horror z cyklu: FRANKEJSZTAJN!! ^^.

Gewof 13-03-2005 20:18

Film dosc fajny, ale nie na tyle mocny by rozwalic psychike... szokuje troche moment desperacji doktorka i odcinania sobie nogi... ;p

Brave 13-03-2005 20:31

Widziałem, dość mocny, momentami szkokuje, ale podobał mi się, dość zaskakujące zakończenie. Kojarzy mi się z filmem "Siedem" - tu człowiek także morduje zgodnie ze swoimi ideami mającymi rzekomo 'naprawić świat'.

Pozdrawiam.


P.S.
Sir Otto, nie musiałeś ujawniać wszystkim zakończenia :/.

EDIT: Widzę, że wyciąłeś, thnx :).

Matek 13-03-2005 20:54

@autor: zedytuj posta i wytnij zakonczenie:]

to filmspooiling:]

fil0nson 13-03-2005 21:03

Ja odkąd jaram oporowo to horrorów nie oglądam. Obejrzałem "Krąg", a potem musiałem z Kabat na Moktów piechotą wracać to się bałem iść.

Horrory to straszne rzeczy. brrrrrrr :p

Cisak 13-03-2005 21:15

Ja Tam wole Teksanską masakre piłą łancuchową :P
a tak ps. mój kumpel mówił że jego brata kolega grał w sillent hill 4 a tam taka muzyka jest i potem gral ciągle w fife 2005 bo sie bał hehe :>

M@NieK 13-03-2005 21:26

Mnie bardziej przeraza reakcje mojej matki jak wracam po 23.00 j/k ;]

Knight Simon Dark lord 13-03-2005 22:45

ja tam nie lubie horrorów wole komedie :D


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:56.

Powered by vBulletin 3