Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Nowy serv (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=29477)

Qurak 16-03-2005 13:36

Nowy serv
 
Ja chcialem kontynuowac temat o tym kiedy wyjdzie nowy serv poniewaz czekam na niego juz ponad tydzien najlepiej jakby modkowie albo admin mi na to pytanie odpowiedzieli :) za wszystkie odpowiedzi z góry dziekuje

Scream 16-03-2005 13:43

omg ja i moi koledzy czekamy ponad miech pacc mi leci i jakos nie zakladam glupich tematow na forum. To, kiedy wyjdzie nowy serwer wie tylko i wylocznie cip soft i zakladanie glupich tematow na tym forum ( ani na jakim kolwiek innym) nic ci nie da poniewaz cipy napewno nie podziela sie z nikim swoja wiedza.

Kubek 16-03-2005 13:43

Tego nie wie nikt... Ale servery powstaj± co jaki¶ miesi±ć, chociaż może być różnie... ;)

Matek 16-03-2005 13:53

hehe...

Chcialbym pozdrowic mame, tate, dziewczyne i wszystkich znajomych z zamnknietego watku:)

A moze jestem w skasowanym?? Jak tak to lipa:)

Devx 16-03-2005 14:13

Ja też czekam na nowego servera i mi też pacc leci ... ;/
Kto zna kogos kto bedzie grać na nowym servie albo sam gra na nowym servie to piszczie na GG: 1620997 :D

( Wudaje mi się że serv wyjdzie do 20 :P )

ripper 16-03-2005 14:47

A sk±d ktokolwiek na tym forum ma wiedzieć? -.-


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.

Powered by vBulletin 3