Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (https://forum.tibia.pl/index.php)
-   Inne (https://forum.tibia.pl/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Co znowu???? (https://forum.tibia.pl/showthread.php?t=2974)

lukasbank 16-02-2004 20:34

Co znowu????
 
Znów zostały wyłączone niektóre serwery!!!
Co się dzieje??? ?(

Vanhelsen 16-02-2004 20:49

powiedz jeszcze jakie servery odlonczone ?( moze bendzie na nich cofniencie X(

lukasbank 16-02-2004 21:01

Wyłączono:
Liberę, Julerę i Amerę

behi 16-02-2004 21:51

(cenzura) MASS KICKI.MOJ KOLEGA JUZ 2 RAZY ZGINOL PRZEZ NIE!!!
Aha i mam pytaniew czy cipowie po mass kicku nie moga cofnac stanu gre sprzed niego?Przeciez nikt w 2 demon setu nie zdobyl przez 2 minutki...:D:D:D

lukasbank 16-02-2004 21:54

OOOOOOO!!! Libera się uruchomiła ale trzeba czekać przynajmniej 5 minut żeby wejśc :(

Zaglada 16-02-2004 22:36

Skoro już wszystko działa poprawnie, to ja zamknę.


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:26.

Powered by vBulletin 3