Forum Tibia.pl

Forum Tibia.pl (http://forum.tibia.pl//index.php)
-   Profesje (http://forum.tibia.pl//forumdisplay.php?f=21)
-   -   Club czy sword dla rycerza??? (http://forum.tibia.pl//showthread.php?t=362)

Gimlos 19-09-2003 11:16

Club czy sword dla rycerza???
 
nie wiem ktora bron wybrac dla mojego knighta . Mowia ze swordy to najlepsze bronie w grze ale jak spojrzalem na posty to te najlepsze sa prawie nie do dostania . a club mozna szybko kupic dobry morning star albo clerical mace . poradzcie co wybrac???

Spiegol 19-09-2003 11:21

CLUB
 
Mi się wydaje, że o wiele lepiej jest używać broni typu Club, sam używam morning star. Ale to tylko mój punkt widzenia.

Phykson 19-09-2003 11:43

Według mnie lepsze swordy, bo zauważcie dh ma podobne statystyki jak fs nawet troche słabsze, o ile sie nie myle, a jest chyba najlepszą bronią z typu club jednoręczną. A ze swordów jest jescze dużo lepszych broni np. Giant Sword.

Szumek 19-09-2003 11:49

Ja uwazam ze club jest lepszy ale zdania sa podzielone kazdy uwaza inaczej ale ja sam wiem z doswiadczenia ze szybciej kupie Dragon Hamera niz Giant Sword.

Moze ktos sie zemna nie zgadza ale to normalne.

Phykson 19-09-2003 12:00

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Szumek
Ja uwazam ze club jest lepszy ale zdania sa podzielone kazdy uwaza inaczej ale ja sam wiem z doswiadczenia ze szybciej kupie Dragon Hamera niz Giant Sword.

Moze ktos sie zemna nie zgadza ale to normalne.
Tylko, że giant sword jest o wiele lepszy od dh

MatKus 19-09-2003 12:30

Po pierwsze, DH nei jest najlepszym jednoręcznym clubem, bo jest jeszcze Scull Staff (atk : 33 def : 12) (na danubi chodzi po ok. 20-25k, FS po 11-15k).
Po drugie do Giant Sworda to co najwyżej można WarHammera porównywać, a ten już nie jest aż tak dużo gorszy od GS.
Ogólnie cluby są o wiele tańszymi broniami i łatwiej dostępnymi, jednak jeśli ktoś ma zamiar grać bardzo dużo, i mieć kiedyś powiedzmy ten lvl 70+ knighta ze skillami rzedu 80/80, to jednak swordy są lepsze, bo istnieją (choć trudnodostępne) o wiele lepsze swordy od clubów.
Podsumowując : jeśli masz małe doświadczenie i/lub będziesz grał mało, zdecydowanie cluby, jeśli będziesz grał (bardzo)dużo - swordy.

Bombelius 19-09-2003 12:35

1h sword
 
Ja stawiam na sworda bo maja najlepszy parametr defnce a ja stawiam na obrone.Zamierzam miec kiedys duzy level a jednoreczne bronie sa najlepsze w swordach...

Pacuch 19-09-2003 14:24

Dla rycerz najlepsze jest axe.

Szumek 19-09-2003 14:39

Cytuj:

Oryginalnie dodany przez Pacuch
Dla rycerz najlepsze jest axe.

Czy to wszystko co masz do powiedzenia przedstaw jakies za i przeciw dlacego tak a nie inaczej czekamy na sprostowanie.

Veritas de.Vrie 19-09-2003 17:50

Witam...

Sword - dobra bron lecz ciezka i droga w zdobyciu szczegolnie na poczatku. Puzniej juz jest z gorki. Jest to najpopularniejsza bron dla knighta i sadze, ze jedna z lepszych, bo Magic Long sword jest thebest i jest na danubi ? :>


Axe - najtrudniejsza i najdrozsza w zdobyciu bron na poczatku. Puzniej Fire axy spadaja na cenach na lep na szyje, ale Dragon lance dalej rzadzi i pokazjuje, ze jest lepsza niz clab i sword z rownymi skilami, a dlaczego ?
To juz mozecie doczytac w opisie broni ...

Clab - bron latwo dostepna przysztepne ceny proponowana dla knightow, ktorzy pierwszy raz mierza sie z profesji. War hammer robi niezle spustoszenie wsrod potforkow :>

p.s. Uzywalem Clab ( 75 skila ) i uzywam Axe ( 75 skila ) i z doswiadczenia wiem, ze:
Clab w pvp spisuje sie najslabiej :<
A Gs przegrywa w walce z DL :)

Gimlos 19-09-2003 18:18

a jest jakikolwiek magic long sword na trimerze:(? a jesli tak co w jaki sposob moge go dostac?po tych wypowiedziach zaczynam sie sklaniac do club,ale prosze o kolejne porady bo jestem pocztakujacym, na razie najlepsza bron jaka walczylem to long sword:D.

Gohinto 19-09-2003 21:37

Ja tam uwazam ze dla najta tylko swordy powinny byc, ja mam fsa, i to nie jest nie wiem co ale narazie moze byc, czekam na gs- giant sworda :D

Pozdrowionka / See you in Tibia !!!

Lorder 20-09-2003 08:08

Moim zdaniem SWORDY z pewnoscia 8)

Diamentowe Ostrze 20-09-2003 10:25

Ja uwazam ze club jest lepszy ale zdania sa podzielone kazdy uwaza inaczej ale ja sam wiem z doswiadczenia ze szybciej kupie Dragon Hamera niz Giant Sword.

Moze ktos sie zemna nie zgadza ale to normalne.


No wiadomo ze nie kupisz gs, bo nie nazbieraszlol
najleprze jest axe, najmocniejsza dragon lanca, najmocniejsza 1 reczna bron fire axe,
i nie pierdolcie ze sa mls, czy walrord swordy bo nigdy ich nie dostaniecie!

Lucznik Swiatla 20-09-2003 10:37

knight awansuje najszybciej w swordach axeach i shieldach a nie w clubach powaga nigdy knight i cub!

Wiedzmin 20-09-2003 11:19

Nic nie mam do axuw sa dobre tylko ze maja malo obrony ale to da sie zalatwic shieldingiem i dobra tarcza cos sie da zrobic dalej wole swordy ponieważ ja bardzo czesto widze w grach rycerz sword i w iwększosci przypadkuw to w tibi axe jest dobry ale mi pasi bardziej sword a zreszta axe sa lepsze bo 1 osoba pewnie ma tylko magic sowrda dlatego fire axe ma duzy atak i jest jedno reczny do tego wiec polecam axe ale wole swordy :D

benno the brave 20-09-2003 12:11

ja mysle ,ze zdecydowanie sword :)

Main Vegeta 21-09-2003 10:51

Pewnie ze sword!!
 
Sword i axe to bronie dla rycerza i w nich skille najszybciej rosnom. To nie jest udowodnione ale cluby i distance som dla pallow i rycerzom zle idzie clubami , a przynajmniej gorzej niz swordami czy axami :)) . Sam osobiscie jestm knightem i walcze scimitarem i zbieram na spike sworda. Niestety swordy nie som za bardzo deosępne :( . To jest spory problem ale polecam swordy. SWORD IS THE BEST !!!! :)

Karol7k 21-09-2003 11:04

To oczywiste że sword - one są o wiele lebsze , ale niech każdy walczy czym chce , ja nikomu nic nie wmawiam. ;)

Gimlos 21-09-2003 12:54

juz wybralem axe:)


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.

Powered by vBulletin 3